Znaleziono 0 artykułów
23.07.2022
Artykuł partnerski

Bogna Skin: W kierunku harmonii

23.07.2022
Fot. Materiały prasowe

Natura na drodze ewolucji wykształciła procesy, które samoczynnie dążą do zachowania równowagi. Podstawą filozofii Bogna Skin, jest regeneracja, dzięki której funkcjonujemy na co dzień, wzmacniamy nasze zdrowie, poprawiamy samopoczucie i potrafimy czerpać przyjemność z małych rzeczy.

Pomysł na stworzenie delikatnych, a jednocześnie wysoce efektywnych receptur kosmetyków do pielęgnacji skóry zrodził się podczas studiów współzałożycielki marki nad genetyką roślin oraz linii komórkowych w instytutach (IBB i IPPT) PAN. Od tego czasu Marta poszukuje innowacyjnych i bezpiecznych dla skóry i planety składników z całego świata. Jej siostra - Olga - architekt, odpowiedzialna jest za komunikację marki i stronę estetyczną. Ich mama natomiast czuwa nad logistyką.

Fot. Materiały prasowe
ODŻYWCZA MASKA Z PEELINGIEM "LILA MASK" 50 ML

Synergia działania

Nasza  świadomość w kwestii dobrej pielęgnacji skóry rozwijała się przez lata. Testując autorskie rozwiązania, udoskonalone specjalistycznymi badaniami, uświadomiłyśmy sobie, że sekret zdrowej, pełnej blasku skóry tkwi w odnalezieniu równowagi w naszym organizmie oraz następnie we wsparciu go w postaci kilku istotnych kroków pielęgnacyjnych, opartych na zaawansowanych składnikach, współgrających z procesami regeneracyjnymi, zachodzącymi w skórze. Jako osoby z silnymi tendencjami do alergii i niedoskonałości skórnych wierzymy w konieczność holistycznego podejścia w celu osiągnięcia widocznych rezultatów. – mówi Marta.

Fot. Materiały prasowe
TONIK RÓŻANY"THE WILD ROSE" TRAVEL SIZE 30 ML
ODBUDOWUJĄCY KREM NA NOC

Ta przypadłość to również jeden z powodów, dla których formuły przechodzą liczne badania oraz ścisłą selekcję składników – tak, aby były bezpieczne i pełne korzyści dla wszystkich rodzajów skóry – wyjaśniają założycielki marki.

Produkty Bogna Skin Są wegańskie oraz nie zawierają kontrowersyjnych substancji konserwujących, siarczanów, BHT i PEG. Naturalnie nie są też testowane na zwierzętach, jednocześnie przechodząc kontrolę jakości, która gwarantuje ich bezpieczeństwo nawet dla wrażliwej skóry.

Proces dotarcia do docelowej receptury  produktu założycielki określają jako dość długi. Każda formuła przechodzi ok. 20–30 prób, pomiędzy którymi badane są jej parametry, dopracowywany jest optymalny skład i określają się idealne proporcje składników.

Rodzime piękno

Najnowsza kampania Bogna Skin to celebracja czasu, który poświęcamy dbaniu o siebie. – Zdjęcia powstały na Dolnym Śląsku, w barokowym pałacu Poli i Charles’a de Nicolay, który w lecie obiekt otwiera się na otaczającą przyrodę, zachęcając do korzystania z uroków przylegających do obiektu terenów zielonych. Statyka i osiowość pięknej XVIII-wiecznej architektury wzmaga wewnętrzne uczucie harmonii i równowagi. Przy wyborze zespołu oraz lokalizacji kierowaliśmy się ukazaniem wyjątkowego piękna naszego kraju, które w niczym nie ustępuje zagranicznym wzorcom.  – opowiada Olga.

Fot. Materiały prasowe

 

Zdjęcia wykonała Sonia Szóstak, a przed obiektywem stanął model o  międzynarodowej karierze  – Dominik Sadoch. Obraz jest dialogiem pomiędzy minimalistycznym designem opakowań, wysublimowanym pięknem bohatera a miejscem, które opowiada własną historię. Całość tworzy spójny obraz, który przypomina nam o istocie połączenia ze sobą, zadbania o własne samopoczucie, o byciu tu i teraz.

Fot. Materiały prasowe

W ciągu nocy

Najnowszym produktem w portfolio marki jest serum o dużym stężeniu składników wysoce aktywnych dla regeneracji skóry. Jest  przeznaczone do pielęgnacji nocnej, czyli jego działanie osiąga potencjał wtedy, gdy naturalne procesy regeneracyjne zachodzą najintensywniej.  Moc Lunar Elixir wspomagają dwa silnie bioaktywne ekstrakty z australijskich limonek palczastych i jagód pieprzu tasmańskiego.

Fot. Materiały prasowe
SERUM NA NOC"LUNAR ELIXIR"

Naładowane naturalną witaminą C, tryptofanem, kwasem ferulowym i aminokwasami serum działa antyoksydacyjnie i odbudowuje skórę podczas snu. Z myślą o integralności skóry, mającej decydujący wpływ na jej wygląd, w serum zastosowano też składnik będący budulcem komórkowym –  Reverskin. Produkt działa na poziomie komórkowym – rewitalizuje, ujędrnia, nawilża i wyrównuje koloryt. Podobną rolę w kremie Skin Awake odgrywają ceramidy. W obu produktach znajduje się też woda termalna z Islandii bogata w mikroelementy i krzem. Pielęgnację Bogna Skin stanowią mądre formuły dla różnych typów skóry i dla każdej płci, dopasowane do wszystkich pór roku i stylów życia. Tak, aby każdy mógł cieszyć się harmonią, płynącą z regeneracji.


Credits:
Zdjęcia: Sonia Szóstak
Asystentka fotografki: Nela Głogowska
Model: Dominik Sadoch
Video oraz zdjęcia produktowe: Marcin Gąska
Stylistka: Aleksandra Grzymska
Makijaż: Iza Kućmierowska
Włosy: Tom Mickiewicz

Urszula Zwiefka
  1. Uroda
  2. Pielęgnacja
  3. Bogna Skin: W kierunku harmonii
Proszę czekać..
Zamknij