Znaleziono 0 artykułów
06.05.2022

Kristen Stewart w cekinowej mini

06.05.2022
Fot. materiały prasowe

Kristen Stewart doskonale wie, że obok kreacji z cekinami nie można przejść obojętnie. Gwiazda „Spencer” pojawiła się na pokazie Chanel w Monako w błyszczącej mini francuskiego domu mody.

Kristen Stewart od 2013 roku dumnie reprezentuje Chanel. W kreacjach francuskiego domu mody zachwycała podczas trasy promującej film „Spencer”, na MET Gali w 2021 roku, czy na festiwalu filmowym w Wenecji oraz Cannes. Aktorka nie opuszcza także pokazów marki. Najnowsze kolekcje ogląda z pierwszych rzędów, a od jej kreacji nie można oderwać wzroku.

Nie inaczej było 5 maja na pokazie kolekcji Chanel Cruise 2023 w Monako. Tym razem Kristen postawiła na błysk. Na wydarzenie przybyła w minisukience wyszywanej białymi, granatowymi, czarnymi i brązowymi cekinami. Stylizację uzupełniła tweedowym płaszczem i lakierowanymi szpilkami z odkrytymi palcami. Włosy spięła w wysoki kucyk, a urodę podkreśliła makijażem w brzoskwiniowej tonacji. Na dłoni gwiazdy błyszczał pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od swojej dziewczyny, Dylan Meyer. Całość prezentowała się bardzo dziewczęco, ale z pazurem, czyli dokładnie w stylu Stewart. - W Chanel nigdy nie czuję się przebrana - mówiła gwiazda w jednym z wywiadów.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kristen Stewart w cekinowej mini
Proszę czekać..
Zamknij