Znaleziono 0 artykułów
07.12.2023

Królowa Letycja stawia na minimalistyczny garnitur, ale w modnym i mocnym kolorze

07.12.2023
Królowa Letycja prezentuje dwuczęściowy garnitur w czerwieni (Fot. Manuel Cedrón/agefotostock/East News)

Chociaż czerwień w okresie świąt i tak dominuje w naszych garderobach, w tym roku wyjątkowo chętnie wybieramy ją na różne okazje. Fanką tego modnego w tym sezonie koloru jest także królowa Letycja, która podczas pełnienia zawodowych obowiązków, zaprezentowała się w czerwonym garniturze, będącym idealną alternatywą dla świątecznej sukienki. To nie pierwszy raz, kiedy żona króla Hiszpanii rezygnuje z długiej kreacji na rzecz szykownego, czerwonego kompletu.

Królowa Letycja znana jest ze swojego zamiłowania do kobiecych i eleganckich stylizacji, w których może czuć się wygodnie i komfortowo. Nic więc dziwnego, że podczas pełnienia obowiązków zawodowych często pojawia się w dwuczęściowych zestawach składających się z marynarki i spodni. Suknie coraz częściej schodzą na drugi plan. Ponadto, żona króla Hiszpanii w okresie świątecznym szczególnie upodobała sobie monochromatyczne looki w odcieniu intensywnej czerwieni. Na wspomnianą propozycję, która idealnie sprawdzi się podczas bożonarodzeniowego przyjęcia, zdecydowała się składając wizytę w pałacu królewskim w Aranjuez.

Królowa Letycja stawia na dwuczęściowy garnitur. Intensywna czerwień to kolor sezonu, ale i królewska barwa

Królowa Letycja przewodniczyła dorocznemu posiedzeniu Rady Nadzorczej Instytutu Cervantesa ubrana w czerwony zestaw od Hugo Bossa, składający się z dwurzędowej marynarki oraz dopasowanych spodni typu boot-cut. Całość uzupełniła czerwoną bluzką w pepitkę z okrągłym dekoltem od Caroliny Herrery oraz klasycznymi szpilkami w odcieniu całej stylizacji. Zwieńczeniem były natomiast srebrne kolczyki z diamentem od Aldao Joyeros, które wzbogaciły look o iście królewski charakter.

Królowa Letycja prezentuje dwuczęściowy garnitur w czerwieni (Fot. Manuel Cedrón/agefotostock/East News)

Stylizacja królowej Letycji to nie pierwsza, w której garnitur wygrywa z sukienką

Królowa Letycja uwielbia czerwień i jak się okazuje, szczególną miłością darzy ją w przypadku garniturów. Zestaw w modnym w tym sezonie odcieniu założyła m.in. na otwarcie wyczekiwanej wystawy Pabla Picassa w listopadzie tego roku. Wtedy połączyła go jednak z bluzką w odcieniu złamanej bieli i butami na masywnym obcasie.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij