Znaleziono 0 artykułów
15.02.2024

Królowa Letycja z siwymi pasmami we włosach to kwintesencja dojrzałego piękna

15.02.2024
Fot. Getty Images / Carlos Alvares

Słynąca z nienagannego stylu i wyrafinowanej garderoby królowa Letycja wie, jak podkreślić swój naturalny wdzięk. Masywne złote kolczyki w kształcie kwiatów i połyskujące we włosach srebrne pasma sprawiły, że monarchini kolejny raz zachwyciła dojrzałym pięknem. 

Królowa Letycja celebruje dojrzałe piękno nie tylko na co dzień, ale i na oficjalne okazje. Tak jak w środę, 14 lutego, gdy hiszpańska monarchini wzięła udział w uroczystości w miasteczku L´Hospitalet de Llobregat.

Królowa Letycja w czarnym garniturze z dumą eksponuje siwe włosy

Hiszpańska monarchini, słynąca z doskonałego wyczucia stylu, postawiła na czarny total look. Królowa wybrała na tę okazję czarny, garniturowy komplet z wytłoczonym motywem kwiatów. Dopasowaną w talii marynarkę z szerokimi kieszeniami na linii biustu zdobiły duże guziki.

Elegancki zestaw pierwsza dama połączyła z supermodnymi czarnymi czółenkami na kaczuszce i szpiczastym noskiem i z delikatnym czerwonym akcentem na podeszwie. Swoją monochromatyczną stylizację przełamała złotymi elementami – łańcuszkiem przy czarnej torebce i masywnymi złotymi kolczykami w kształcie kwiatów. Biżuteria pięknie podkreśliła srebrne pasma we włosach królowej Letycji.

Fot. Getty Images / Carlos Alvares

Bezpretensjonalny styl hiszpańskiej królowej Letycji

Stylizację królowej Hiszpanii dopełniał subtelny makijaż – bezbarwny błyszczyk na ustach oraz lekko połyskujące smokey eye w odcieniach czerni, brązu i złota. W ciemnych, swobodnie opadających na ramiona włosach monarchini można było dostrzec delikatne, srebrne pasemka, które Letycja z dumą eksponuje także podczas oficjalnych okazji.

Karolina Jaźwińska
Proszę czekać..
Zamknij