Znaleziono 0 artykułów
11.12.2018

Księżna Meghan niespodziewanym gościem gali Fashion Awards 2018

11.12.2018
Księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Księżna Sussex, ku zaskoczeniu wszystkich obecnych, pojawiła się na scenie podczas wczorajszej gali The Fashion Awards 2018. Przyszła mama wręczyła nagrodę Clare Waight Keller, dyrektor kreatywnej Givenchy, która zaprojektowała jej suknię ślubną.

Clare Waight Keller odebrała nagrodę w kategorii Brytyjska Projektantka Roku, dziękując Księżnej za możliwość współpracy. – Ta kobieta jest niesamowita – powiedziała o Meghan projektantka. – Fakt, że ktoś ufa ci bezgranicznie w tak ważnym momencie swojego życia, to niewzykłe wyróżnienie – dodała po chwili. Keller zaprojektowała nie tylko suknię ślubną księżnej, ale również inne kreacje, w których Meghan rozpoczynała pełnienie swoich książęcych obowiązków.

Księżna na scenie pojawiła się w czarnej, aksamitnej kreacji Givenchy na jedno ramię z kolekcji haute couture. – Bardzo miło widzieć wśród was tyle znajomych twarzy. Wielu z was znam od dawna, wielu poznałam w ostatnim roku. Dziękuję wam za ciepłe powitanie – powiedziała żona księcia Harry’ego na scenie. Jej prostą suknię uzupełniały złote sandałki projektu Tamary Mellon oraz biżuteria  Pippy Small. 

Księżna Sussex, Clare Waight Keller i Rosamund Pike (Fot. Getty Images)

 

Katarzyna Pietrewicz
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Księżna Meghan niespodziewanym gościem gali Fashion Awards 2018
Proszę czekać..
Zamknij