Znaleziono 0 artykułów
13.09.2019

Księżna Meghan promuje kapsułową kolekcję ubrań

13.09.2019
Księżna Sussex  (Fot. Getty Images)

Po niespodziewanej wizycie na finale turnieju US Open, żona księcia Harry’ego oficjalnie zakończyła urlop macierzyński. Księżna Sussex pojawiła się na premierze kolekcji ubrań, którą współtworzyła z organizacją charytatywną Smart Works. 

O nowym projekcie księżna Meghan poinformowała jakiś czas temu na łamach brytyjskiego „Vogue’a”. Wrześniowe wydanie magazynu, którego była gościnną redaktorką, skupiło się na 15 aktywistkach, które zmieniają naszą rzeczywistość. Choć żona księcia Harry’ego sama odmówiła pojawienia się na okładce, w dalszym ciągu angażuje się w wiele inicjatyw, które mają na celu poprawę sytuacji kobiet.

Księżna Sussex  (Fot. Getty Images)

Celem modowego projektu jest wsparcie Smart Works – organizacji charytatywnej pomagającej kobietom w powrocie na rynek pracy. Organizacja zapewnia swoim podopiecznym odpowiednie szkolenia, jak również odpowiednią garderobę na rozmowę o pracę. W skład kolekcji wchodzą klasyczne elementy garderoby, które powstały przy współpracy z siecią sklepów Marks & Spencer, John Lewis, marką Jigsaw i projektantką Mishą Nonoo, wieloletnią przyjaciółką księżnej. Za każdy zakupiony produkt z kolekcji do fundacji powędruje jedno ubranie dla ich podopiecznych.

Oficjalna premiera kolekcji miała miejsce 12 września w butiku John Lewis przy londyńskiej Oxford Street. Księżna Meghan pojawiła się tam w czarnych spodniach Jigsaw oraz w białej koszuli Mishy Nanoo. 38-letnia aktorka uzupełniła stylizację brązowym paskiem oraz czółenkami w tym samym odcieniu.

 

Katarzyna Pietrewicz
  1. Moda
  2. Selekcje
  3. Księżna Meghan promuje kapsułową kolekcję ubrań
Proszę czekać..
Zamknij