Znaleziono 0 artykułów
22.11.2018

Księżna Meghan stawia na amerykańską markę

22.11.2018
Księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Księżna Meghan, która wiosną przyszłego roku spodziewa się pierwszego dziecka, tym razem postanowiła sama odwiedzić kobiety tworzące Hubb Community Kitchen w Londynie.

Hubb Community Kitchen to inicjatywa stworzona przez kobiety, które ucierpiały w tragedii Grenfell Tower. W pożarze wieżowca w czerwcu 2017 roku zginęły 72 osoby, a 74 zostały ranne. Księżna Sussex spotkała się już z nimi pod koniec września w towarzystwie księcia Harry'ego oraz swojej mamy Dorii Ragland. Podczas premiery książki kucharskiej „Together: Our Community Cookbook”, w której znalazły się przepisy kobiet oraz trzystronicowy wstęp napisany przez Meghan, przyszła mama zachwyciła płaszczem marki Symthe o lekko męskim kroju w kobaltowym odcieniu.

Księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Tym razem księżna Sussex również postawiła na ciekawy odcień, wybierając burgundowy płaszcz Club Monaco z dużym kołnierzem oraz sukienkę tej amerykańskiej marki w tym samym odcieniu, która z kolei przykuwała wzrok aksamitnym kołnierzykiem. Całość stylizacji uzupełniły czarne botki Givenchjy z lekko spiczastym czubkiem oraz czarne rajstopy. 

Podczas wizyty księżna koordynowała funkcjonowanie  kuchni Zaheery Sufyaan. Wolontariuszki przygotowywały 200 posiłków, które potem trafiły do lokalnej społeczności, w tym domów opieki i schronisk dla osób bezdomnych.

Katarzyna Pietrewicz
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Księżna Meghan stawia na amerykańską markę
Proszę czekać..
Zamknij