Znaleziono 0 artykułów
05.09.2018

Księżna Meghan stawia na garnitur

05.09.2018

Podczas wręczenia corocznych nagród organizacji charytatywnej WellChild księżna Sussex postawiła na czarny garnitur od Altuzarry.

To nie pierwszy raz, gdy księżna Meghan postanowiła zrezygnować z sukienki i spódnicy. Podczas Wimbledonu, gdzie pojawiła się w towarzystwie swojej bratowej, wystąpiła w kremowych spodniach i bluzce w paski Ralpha Laurenta, a czarny garnitur Givenchy towarzyszył jej podczas oficjalnej wizyty w Irlandii, którą odbyła z mężem na początku tegorocznych wakacji. Tym razem, tak jak w przypadku Givenchy, księżna Sussex postawiła na czarny zestaw. Dopasowaną marynarkę i  spodnie marki Altuzarra zestawiła z czarną bluzką Deitas. Całość uzupełniła czarnym puzderkiem i szpilkami w tym samym odcieniu.

Księżna Sussex na rozdaniu nagród WildChild (Fot. Getty Images)

Wybory księżnej prawdopodobnie nie spotykają się z akceptacją królowej Elżbiety II, bowiem zgodnie z protokołem, nad którym królowa nieustannie czuwa, członkinie rodziny królewskiej podczas oficjalnych funkcji powinny występować w sukienkach albo spódnicach oraz w rajstopach. Spodnie czy elegancki garnitur są zdecydowanie mniej akceptowalne, podobnie jak duże torebki, które księżna Meghan w ostatnim czasie zastąpiła małymi kopertówkami.

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij