Znaleziono 0 artykułów
08.02.2019

Księżna Meghan stawia na klasykę

08.02.2019
Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Po tygodniowej przerwie przyszli rodzice pojawili się wczoraj na uroczystej gali Endeavour Fund Awards. Księżna Sussex zachwyciła media prostą, elegancką stylizacją.

Nagrody przyznawane podczas gali to wyróżnienie wręczane żołnierzom, którzy odnieśli rany służąc ojczyźnie, a w powrocie do zdrowia pomógł im sport. Księżna i książę Sussex uczestniczyli w ceremonii wręczenia nagród Endeavour Fund Awards również w zeszłym roku, na kilka miesięcy przed swoim ślubem. Meghan postawiła wtedy na czarny garnitur i białą koszulę Alexandra McQueena.

W tym roku, 37-letnia księżna, która niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko, również zdecydowała się na minimalistyczny look w odcieniu bieli i czerni. Klasyczną koszulę z podwiniętymi rękawami zestawiła z długą spódnicą z rozcięciem kończącym się tuż nad kolanem. To propozycja Givenchy, marki z którą księżna nie rozstaje się od dnia ślubu. Stylizację, która przywodziła na myśl kreację Carolyn Bessette-Kennedy, a także stylizację Sharon Stone z ceremonii rozdania Oscarów, żona księcia Harry’ego uzupełniła czarną kopertówką oraz czarnymi klapkami na obcasie.

Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

 

Katarzyna Pietrewicz
  1. Moda
  2. Selekcje
  3. Księżna Meghan stawia na klasykę
Proszę czekać..
Zamknij