Znaleziono 0 artykułów
13.02.2019

Księżna Meghan w bieli

13.02.2019
Meghan Markle (Fot. Getty Images)

Wczoraj wieczorem księżna Sussex odwiedziła Muzeum Historii Naturalnej w Londynie ubrana w sukienkę z golfem od Calvina Kleina i płaszcz Amandy Wakeley w tym samym odcieniu. 

W ostatnich tygodniach ciąży księżna Sussex stawia na klasykę. Ostatnio pokazała się w białej koszuli i czarnej spódnicy projektu Clare Waight Keller z Givenchy, tym razem wybrała biel od stóp do głów. Pod biały płaszcz od Amandy Wakeley, który nosiła już wcześniej na uroczystość Commonwealth Day rok temu, włożyła sukienkę z golfem od Calvina Kleina. Wzorem Kate Middleton księżna Sussex coraz częściej ponownie pokazuje się w tych samych ubraniach. Dodatki do białego stroju – zielona kopertówka i oliwkowe szpilki – wystąpiły wcześniej na chrzcinach księcia Louisa.

Meghan Markle (Fot. Getty Images)

W białej stylizacji Meghan odwiedziła londyńskie Muzeum Historii Naturalnej. W jego murach odbył się pokaz „Wider Earth” o ochronie lasów. To temat bliski parze książęcej zaangażowanej w działalność sieci inicjatyw ekologicznych The Queen’s Commonwealth Canopy. Wczorajszy występ zorganizowano z okazji 210. urodzin Karola Darwina, a Meghan i Harry w Muzeum spotkali się z darczyńcami i dziećmi. 

Chociaż do porodu pozostały Meghan zaledwie dwa miesiące, księżna nie zwalnia tempa. 23 lutego para wybierze się w trzydniową podróż do Maroka.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij