Znaleziono 0 artykułów
20.11.2018

Księżna Meghan w cekinowym topie

20.11.2018
Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Po intensywnej podróży po Australii i Nowej Zelandii zwieńczonej krótkim odpoczynkiem książęca powróciła do życia publicznego. W zeszłym tygodniu księżna Sussex i książę Harry świętowali 70-te urodziny księcia Karola, wybrali się na kolację The Royal Foundation, a wczoraj przyszli rodzice wzięli udział w Royal Variety Performance.

W corocznej gali odbywającej się w London Palladium, której gośćmi honorowymi są najważniejsi członkowie rodziny królewskiej, księżna Meghan i książę Harry uczestniczyli wspólnie po raz pierwszy. Co więcej, w tym roku Royal Variety Performance (wydarzenie, którego historia sięga 1912 roku, ma za zadanie zebranie funduszy na Royal Variety Charity) odbyło się w dniu, w którym para świętowała półrocze swojego małżeństwa. Na gali wystąpili m.in. Take That, George Ezra, Clean Bandit oraz Andrea i Matteo Bocelli. Para książęca przywitała każdego z wykonawców. W ubiegłych latach można było oglądać występy Eltona Johna, Lady GaGi, a nawet The Beatles.

Księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Goście zachwycili więc eleganckimi stylizacjami. Księżna Meghan, która dumnie eksponuje swój coraz większy brzuszek po raz kolejny postawiła na stonowane odcienie, jednak tym razem z twistem. Przyszła mama pojawiła się w zjawiskowym cekinowym topie oraz długiej, gładkiej spódnicy brytyjskiej marki Safiyaa. Zestawiła je z błyszczącym puzderkiem i przyciągającymi uwagę kolczykami Maisona Birksa.

Katarzyna Pietrewicz
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Księżna Meghan w cekinowym topie
Proszę czekać..
Zamknij