Znaleziono 0 artykułów
10.11.2019

Księżna Meghan w czarnej kreacji Erdem

10.11.2019
Księżna Sussex (Fot. Getty Images)

Rodzina królewska, premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson z partnerką, a także zaproszeni żołnierze pojawili się w sobotę w Royal Albert Hall, żeby uczcić pamięć tych, którzy polegli w walce na froncie.

Odbywające się co roku Royal British Legion Festival of Rememberance ma na celu upamiętnienie żołnierzy, którzy oddali życie w służbie kraju. W tym roku, aby uczcić m.in. 75 rocznicę bitwy pod Monte Cassino i Kohimą na londyńskiej scenie wystąpili James Blunt, Leona Lewis i Jeff Goldblum.

Loża królewska (Fot. Getty Images)

W królewskiej loży obok królowej Elżbiety II, księcia Karola i Kamili, księżniczki Anny, zasiedli także książę William z małżonką oraz książę i księżna Sussex. Zgodnie z królewskim protokołem, Meghan i Harry przyjechali na wydarzenie osobno. To pierwsze wspólne wyjście księcia i księżnej Cambridge oraz jego młodszego brata z żoną, po tym jak miesiąc temu Harry i Meghan w filmie dokumentalnym szczerze opowiadali o nieustannej presji ze strony mediów.

Podczas sobotniego koncertu mama Archiego postawiła na czarną kreację z głębokim dekoltem, paskiem podkreślającym talię i rozkloszowanym dołem. Sukienka w kwiaty to dzieło brytyjskiego projektanta Erdema. Stylizację księżna Sussex uzupełniła czółenkami od Aquazzury i rubinowymi kolczykami Jessiki McCormack.

Książę i księżna Sussex (Fot. Getty Images)

 

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Selekcje
  3. Księżna Meghan w czarnej kreacji Erdem
Proszę czekać..
Zamknij