Znaleziono 0 artykułów
18.12.2018

Księżna Meghan w sukience w kwiaty

18.12.2018
Księżna Sussex  (Fot. Materiały prasowe)

Przyszła mama, która ostatnio zaskoczyła wszystkich, pojawiając się na rozdaniu nagród British Fashion Awards 2018, tym razem odwiedziła dom opieki w Twickenham.

To już kolejny raz, gdy księżna Meghan pełni królewskie obowiązki solo, bez księcia Harry'ego u boku. We wtorkowe popołudnie księżna Sussex odwiedziła Brinsworth House, dom opieki zbudowany w 1850 roku. Wcześniej odwiedzali go także matka królowej Elżbiety II oraz książę Karol. Meghan spotkała się z pracownikami, którzy opowiedzieli o rezydentach domu, a także bogatej historii miejsca. Wiadomość zbiegła się z informacją, że królowa wkrótce zamierza przekazać księżnej część swoich obowiązków.

Księżna Sussex (Fot. Materiały prasowe)

Na tę oficjalną okazję przyszła mama wybrała opinającą jej ciążową sylwetkę sukienkę długości midi w kwiaty, z kwadratowym dekoltem oraz krótkim rękawkiem. Do projektu marki Brock Collection, który można kupić za 834 funty, Meghan dobrała szary, wełniany płaszcz kanadyjskiej marki Soia and Kyo oraz, po raz kolejny, czółenka Aquazzury.

Dzisiaj ogłoszono także, że wiosną 2019 roku para książęca wybierze się w podróż do Stanów Zjednoczonych i Kanady. Dokładny termin jeszcze nie jest znany, a będzie zależał od samopoczucia Meghan. Księżna ma jednak podobno zafundować sobie krótki urlop macierzyński. Młodzi rodzice pewnie zabiorą ze sobą swoją pociechę. 

Katarzyna Pietrewicz
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Księżna Meghan w sukience w kwiaty
Proszę czekać..
Zamknij