Znaleziono 0 artykułów
01.02.2019

Księżna Meghan zwiedza Bristol w sukience Oscara de la Renty

01.02.2019
Książę i Księżna Meghan w Bristolu (fot. Getty Images)

Zimowa aura nie pokrzyżowała planów Księcia i Księżnej Sussex, którzy odwiedzili dziś Bristol. Przyszła mama zadała szyku w kolorowej sukience Oscara de la Renty, oliwkowych kozakach i wełnianym płaszczu vintage.

Książęca para nie zwalnia tempa, a w pełnieniu reprezentacyjnych obowiązków nie przeszkadza jej nawet niezbyt przychylna pogoda. Do oddalonego o prawie 200 kilometrów od Londynu Bristolu Harry i Meghan dotarli pociągiem z lekkim opóźnieniem. Zwiedzanie miasta zaczęli od wizyty w jednym z najstarszych teatrów świata. Następnie spotkali się z włodarzami miasta oraz przedstawicielami organizacji pomagających najbardziej potrzebującym.

Książę i Księżna Meghan w Bristolu (fot. East News)

Z pozoru prosta zimowa stylizacja księżnej (wełniany płaszcz William Vintage i oliwkowe kozaki od Sary Flint) skrywała prawdziwą niespodziankę - kolorową, szyfonową sukienkę z kolekcji Oscara de la Renty. Wzory nawiązujące do motywów fauny i flory idealnie korespondowały z oliwkową zielenią zamszowych kozaków, a fason podkreślał ciążowy brzuszek Meghan.

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Selekcje
  3. Księżna Meghan zwiedza Bristol w sukience Oscara de la Renty
Proszę czekać..
Zamknij