Znaleziono 0 artykułów
28.02.2023
Artykuł partnerski

Serum Long4Lashes: Nowe spojrzenie na kultowy kosmetyk

28.02.2023
Fot. Getty Images

Serum do rzęs Long4Lashes to jeden z tych kosmetyków, który od dnia swojej premiery w 2013 roku jest bestsellerem. Po dekadzie marka postanowiła odświeżyć swój wizerunek nowym opakowaniem. Ale to nie koniec niespodzianek – z okazji relaunchu przygotowała też konkurs dla swoich fanek.

Rewolucja spojrzenia

Serum Long4Lashes to jeden z pierwszych polskich kosmetyków przeznaczonych do odżywienia i wydłużenia rzęs. Nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna dla oka formuła natychmiast stała się fenomenem wśród miłośniczek podkreślonego spojrzenia. Efekty jego działania przyniosły mu błyskawiczną popularność i stał się pielęgnacyjnym bestsellerem. To właśnie dzięki niemu marka Long4Lashes zyskała uznanie branży, a przy tym wiele nagród i wyróżnień oraz międzynarodowy rozgłos.

Skuteczność serum wydłużającego rzęsy Long4Lashes została potwierdzona w licznych testach oraz badaniach klinicznych, a także w opiniach tysięcy zadowolonych klientek. Już po trzech tygodniach od regularnego stosowania rzęsy stają się wydłużone, pogrubione oraz zagęszczone.

Sekret serum tkwi w jego unikatowej formule. Zawiera ona innowacyjny kompleks składników aktywnych, które stymulują włoski do intensywnego wzrostu, wywołując efekt „wow!” za sprawą podkreślonej oprawy oczu, a tym samym wyrazistego spojrzenia.

Opatentowana formuła serum przyspieszającego wzrost rzęs Long4Lashes zawiera trzy kluczowe grupy składników, którym zawdzięcza swoją skuteczność. Pierwszą z nich jest kompleks składników aktywnych, którego potwierdzone w badaniach efekty mają wpływ na włoski w każdej fazie ich wzrostu. Jego wsparciem jest kolejny składnik serum, jeden z niezastąpionych w nowoczesnej kosmetologii – kwas hialuronowy. W formule serum Long4Lashes ma znaczący wpływ na poziom nawilżenia i wzmocnienia rzęs. Jego dodatkowym atutem jest wygładzenie powierzchni włosków, dzięki czemu są jeszcze mocniejsze i bardziej pogrubione, co daje efekt widocznie zdrowych rzęs.

Trzecim, równie ważnym co reszta składowych serum, jest prowitamina B5. Wkomponowana w formułę serum ma znaczący wpływ na budowanie zdrowej, mocnej struktury rzęs. Ma zdolność głębokiego wnikania w włókna. To właśnie za sprawą prowitaminy B5 rzęsy stają się o wiele mocniejsze, bardziej elastyczne i widocznie lśniące. Dzięki skrupulatnym testom klinicznym formuła serum jest w pełni bezpieczna, jeśli stosujemy kosmetyk zgodnie z przeznaczeniem opisanym na opakowaniu.

Poza kluczowymi cechami – skutecznością działania i bezpieczeństwem stosowania – jest jeszcze jeden aspekt, który wpłynął na ogromną popularność serum Long4Lashes. Jego aplikacja jest banalnie prosta, wygodna i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Wszystko za sprawą wygodnego pędzelka, którym nakładamy kosmetyk na oczyszczoną i osuszoną po wcześniejszym demakijażu linię rzęs na górnej powiece. Jak wskazuje producent, wieczorna aplikacja na noc w zupełności wystarczy, by uzyskać obiecane efekty.

Serum Long4Lashes: Nowa odsłona i konkurs dla fanek

Po 10 latach obecności na polskim rynku marka Long4Lashes postanowiła odświeżyć swój kultowy kosmetyk. Serum zyskało nowe opakowanie, by jeszcze bardziej wpasować się w gusta swoich fanek nowoczesnym designem, który estetycznie koresponduje z ideą marki.

Nowe opakowanie jest bardziej minimalistyczne i wyróżnia się eleganckim wyglądem, bazującym na odcieniach bieli, złota i czerni. Centralnym punktem nowego opakowania stał się graficzny symbol rzęs, nawiązujący do spektakularnych efektów gwarantowanych przez kosmetyk.

Serum do rzęs Long4Lashes (Fot. Materiały prasowe)

Aby uczcić wprowadzenie nowego opakowania uwielbianego kosmetyku, razem z marką Long4Lashes ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest 10 kultowych serum w nowej odsłonie. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest twój sposób na zdrowe rzęsy i zniewalające spojrzenie”, przesyłając je na adres konkurs@vogue.pl, wpisując w tytule wiadomości „Vogue x Long4Lashes". Na odpowiedzi czekamy od 28 lutego do 12 marca 2023 (godz. 23:59 CET). O wygranej zwycięzców poinformujemy drogą mailową 13-14 marca 2023. Regulamin konkursu znajdziecie pod linkiem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij