Znaleziono 0 artykułów
29.11.2022

Mariah Carey w płaszczu w panterkę

29.11.2022
(fot. Getty Images)

Panterka od lat utrzymuje w świecie mody status dyskusyjnego printu. Choć niektórzy uważają ją za kiczowatą, kojarzona jest również z luksusem. Nic więc dziwnego, że sięgają po nią gwiazdy światowego formatu. Wśród nich Mariah Carey, która lansuje styl diwy niezależnie od sezonu.

Za chwilę piosenka „All I Want For Christmas Is You” będzie najczęściej puszczanym w radiu hitem, jednak Mariah Carey stała się ikoną lat 90. nie tylko dzięki muzyce, ale też charakterystycznemu stylowi. Piosenkarka uwielbia sukienki o syrenim kroju, błyszczące materiały i wysokie obcasy, które zakłada niezależnie od okazji.

Pod koniec listopada Mariah Carey wybrała się ze swoim chłopakiem, 39-letnim tancerzem Bryanem Tanaką, na romantyczną kolację do restauracji Nobu w Nowym Jorku. Na tę okazję gwiazda założyła czarną sukienkę maksi o prostym kroju, zaś na ramiona zarzuciła płaszcz w panterkę. Stylizację uzupełniła atłasowymi platformami Gucci na wysokim obcasie i dużymi okularami przeciwsłonecznymi od Louis Vuitton. Partner gwiazdy postawił na błyszczącą puchówkę, czarny T-shirt, szare spodnie, sportowe buty i czapkę z daszkiem.

Mariah Carey i Bryan Tanaka poznali się w 2006 roku, gdy tancerz występował z aktorką na scenie podczas trasy „The Adventures of Mimi”. Dziesięć lat później zaczęli się umawiać, a w lutym 2017 roku artystka oficjalnie potwierdziła ich związek. Bryan często podkreśla w wywiadach, że jest największym fanem piosenkarki. 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Mariah Carey w płaszczu w panterkę
Proszę czekać..
Zamknij