Znaleziono 0 artykułów
01.05.2024
Artykuł partnerski

New Balance uroczyście świętuje Grey Days

01.05.2024
Cat Burns w kampanii Grey Days (Fot. materiały prasowe)

Marka New Balance w maju celebruje Grey Days. Podczas „święta szarości” możemy spodziewać się debiutu nowych modeli sneakersów oraz premiery filmu krótkometrażowego.

Sneakersy marki New Balance noszą zoomersi, ich starsze rodzeństwo, rodzice i dziadkowie, artyści i sportowcy, ludzie z różnych stron świata i z różnych środowisk. Miłość do kultowego obuwia łączy nas ponad podziałami genderu, pochodzenia, wieku. Właśnie tę różnorodność, a zarazem uniwersalność new balance’ów marka celebruje podczas Grey Days. Na trwające przez cały miesiąc „święto sneakersów” zaplanowano premiery nowych odsłon ulubionych modeli, a także – po raz pierwszy w historii brandu – debiut filmu krótkometrażowego. Za temat przewodni obrano spotkanie fanów sneakersów, których z pozoru więcej dzieli, niż łączy. To właśnie new balance’y zbliżają ich do siebie, bo spełniają jednocześnie wymogi stylu i wygody, wpisują się w trendy, choć pozostają ponadczasowe, wciąż ewoluują, nie zatracając swojego ikonicznego charakteru. 

(Fot. materiały prasowe)

Projektanci New Balance już od lat 80. XX w. wiedzą, że szarość to najszlachetniejsza z barw. Stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych odcieni czerni i bieli, świetnie sprawdza się w total lookach, w zależności od faktury potrafi zmienić swoje oblicze. Właśnie dlatego New Balance wykorzystuje w swoich sneakersach różne tony szarości, często łącząc je w ramach jednego modelu. Każdy detal ma znaczenie, a różnica faktur czyni buty jeszcze bardziej intrygującymi.

(Fot. materiały prasowe)

W tym roku z marką Grey Days świętują jej ambasadorzy – szare sneakersy pojawią się więc i na turnieju Wielkiego Szlema za sprawą tenisistki Coco Gauff, na boiskach koszykarskich, gdzie noszą je Kawhi Leonard i Jamal Murray z NBA, i na najważniejszych festiwalach muzycznych, bo na scenie nie rozstają się z ulubionymi sneakersami Jack Harlow czy Jaden Smith. Na modnych ulicach widujemy gwiazdy i it-girls: Sydney Sweeney, Demi Moore czy Shay Mitchell, które nawet do najbardziej ekstrawaganckich stylizacji wybierają szarość.


W najbliższych dniach New Balance zaskoczy nas premierami nowych wcieleń sprawdzonych sneakersów – możemy spodziewać się intrygujących odsłon takich modeli, jak casualowe 327, 550 w klimacie retro i ikon streetwearu 574. 

(Fot. materiały prasowe)

Już 10 maja światło dzienne ujrzy pierwszy film krótkometrażowy New Balance pokazujący, w jaki sposób sneakersy pomagają stworzyć wspólnotę pasjonatów. Marka zachęca do wspólnej celebracji Grey Days. A czy ty masz już w szafie szare sneakersy? 

Anna Konieczyńska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. New Balance uroczyście świętuje Grey Days
Proszę czekać..
Zamknij