Znaleziono 0 artykułów
11.03.2019

Meghan Markle w projekcie ulubieńca Kate Middleton

11.03.2019
Księżna Meghan (fot. Getty Images)

Do tej pory w projektach Erdema Moralioglu częściej pojawiała się Księżna Cambridge. Na butelkowo zielony płaszcz z kolekcji Jesień 2019 tym razem postawiła Księżna Sussex. Nie był to przypadkowy wybór. Jest on hołdem złożonym Kanadzie, która w 1931 roku dołączyła do Wspólnoty Narodów.

Księżna i Książę Sussex odwiedzili dziś Canada House w Londynie, gdzie spotkali się z młodymi Kanadyjczykami zamieszkującymi brytyjską stolicę. To część obchodów święta Wspólnoty Narodów – organizacji założonej w 1931 roku i zrzeszającej niepodległe kraje, z których większość stanowiła niegdyś część brytyjskiego imperium.

Księżna Sussex, która przez dziesięć lat mieszkała i pracowała w Toronto (tam właśnie kręcono serial „Suits”), swoją stylizacją postanowiła złożyć hołd Kanadzie. Postawiła więc na projekt ulubieńca Kate Middleton Erdema Moralioglu. Butelkowo zielony płaszcz z czarnymi, błyszczącymi aplikacjami zestawiła z małą torebką Givenchy i czółenkami Aquazzura. To nie pierwszy raz, gdy Markle stawia na kanadyjską markę. Wcześniej pojawiała się publicznie między innymi w kreacjach Aritzii, House of Nonie oraz LINE.

Dzisiaj Meghan widziano także w towarzystwie męża, Królowej Elżbiety II, księcia Karola, Camilli oraz księżnej Kate na mszy w Westminster Abbey. Na tę okazję księżna Sussex zieleń zamieniła na biel. Prosty płaszcz Victorii Beckham narzuciła na wzorzystą sukienkę. Zadbała też o nakrycie głowy. Buty i torebka pozostały zielone.

Meghan z Harrym (Fot. Getty Images)

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij