Znaleziono 0 artykułów
05.05.2022

Emma Stone na MET Gali w swojej sukni z wesela

05.05.2022
(Fot. Getty Images)

Tematem tegorocznej MET Gali był „Gilded Glamour”, lecz w trakcie trwania imprezy wyłoniły się też inne trendy, m.in. moda cyrkularna i upcyklingowane projekty oraz białe kreacje, które mogą inspirować przyszłe panny młode. Obydwa motywy połączyła Emma Stone podbijając czerwony dywan białą kreacją Louis Vuitton, którą po raz pierwszy miała na sobie w 2020 roku podczas swojego wesela. 

Emma Stone postanowiła dać swojej sukni ślubnej nowe życie idąc tropem, że jeśli stylizacja sprawdziła się w dniu ślubu, z pewnością zachwyci również na czerwonym dywanie. Louis Vuitton przygotował tę kreację specjalnie na afterparty odbywające się po ceremonii. Przepiękna, biała sukienka, z dekoltem w kształcie litery V, cekinami i piórami świetnie wpisywała się w główny temat modowych Oscarów. Być może w przyszłym roku aktorka zaprezentuje się w sukni, którą miała na sobie podczas samych zaślubin? Z perspektywy ekologii to z pewnością dobry pomysł i mamy nadzieję, że wystąpienie Stone zachęci inne gwiazdy do wyznawania idei outfit repeat.

Moda przyjaźniejsza dla planety staje się ogólnoświatowym trendem, który coraz bardziej przyjmuje się w Hollywood. Widoczny był również podczas MET Gali. Na czerwony dywan w Metropolitan Museum of Art w zrównoważone stylizacje wybrały: Gemma Chan, Phoebe Dynevor, Sophie Turner, Camila Cabello, Billie Eilish, Joe Jonas i Cynthia Erivo. 

(Fot. Hunter Abrams)

 

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij