Znaleziono 0 artykułów
02.05.2023

Emily Ratajkowski na MET Gali 2023 w grzywce w stylu Audrey Hepburn

02.05.2023
Fot. Getty Images

Na tegorocznym wydarzeniu Emily Ratajkowski oddała hołd nie tylko projektom Karla Lagerfelda, ale też ikonie kina – Audrey Hepburn. Udało jej się to osiągnąć za pomocą charakterystycznej fryzury i jednemu dodatkowi.

Pojawienie się na schodach Metropolitan Museum of Art daje gwarancję znalezienia się w rankingach najlepiej ubranych gwiazd, dlatego na tegorocznej MET Gali nie mogło zabraknąć Emily Ratajkowski, która zdecydowała się na subtelną i romantyczną stylizację. Choć nie wybrała projektu domu mody Chanel, w tiulowej sukni Tory Burch można było dopatrzeć się inspiracji projektami Karla Lagerfelda. Gwiazda wyglądała zjawiskowo nie tylko dzięki długiej sukni w odcieniu kawy z mlekiem, ale także fryzurze.

Fot. Getty Images

Emily Ratajkowski w prostej grzywce i zmierzwionych falach

Włosy Emily Ratajkowski zostały wystylizowane przez Jennifer Yepez, a ich głównym elementem była krótka, postrzępiona grzywka, która przypominała kultowe uczesanie ikony kina, Audrey Hepburn. Proste, przykrywające czoło włosy kontrastowały z pełnej objętości falami w hollywoodzkim stylu. Całość została spięta czarną aksamitną kokardą – charakterystycznym detalem francuskiego domu mody. – Było dla nas ważne, by symboliczny element Chanel znalazł się w tym looku – powiedziała „Vogue’owi” Yepez.

Katarzyna Mizera
Proszę czekać..
Zamknij