Znaleziono 0 artykułów
04.07.2023

Natalie Portman w klasycznej sukience francuskiego domu mody powraca do ery Miss Dior

04.07.2023
Natalie Portman w sukience Diora na pokazie jesień-zima 2023-2024 (Fot. Materiały prasowe)

Złamana biel i kwiatowy wzór przywodzący na myśl delikatną porcelanę. Choć kreacja, którą wybrała Natalie Portman na ostatni pokaz Diora wpisywała się w salonowy dress code, z białymi sneakersami i torebką-koszykiem idealnie sprawdziłaby się na niejednym garden party.

W ramach trwających pokazów haute couture w Paryżu, największe domy mody prezentują swoje kolekcje na jesień-zimę 2023-2024. W grafiku nie mogło zabraknąć francuskiego domu mody założonego przez Christiana Diora. Na pokazie domu mody Dior mogliśmy podziwiać jego wieloletnią ambasadorkę Natalie Portman w bardzo dziewczęcy mwydaniu

Natalie Portman w kreacji Diora rodem z ery Miss Dior

Aktorka współpracuje z Diorem już od ponad dekady – w 2010 roku została ambasadorką kwiatowego zapachu Miss Dior. Odsłona kobiecości, którą przedstawił wówczas dom mody Dior, najbardziej rezonuje z Portman, czego dowodem jest kreacja Natalie, w której aktorka pojawiła się na widowni pokazu.

Natalie Portman w sukience Diora na pokazie jesień-zima 2023-2024 (Fot. Materiały prasowe)

Natalie Portman zachwyciła na pokazie haute couture, stawiając na klasyczny krój sukienki Diora

Motyw kwiatowy obecny jest nie tylko w zapachu Diora promowanym przez aktorkę, ale też w projekcie marki, w którym Natalie Portman pojawiła się na pokazie kolekcji haute couture jesień-zima 2023-2024. Biała sukienka z górą o kroju tube top, ozdobiona została delikatnym, kwiatowym wzorem przywodzącym na myśl delikatną porcelanę. Rozkloszowany dół przypomina o projektach Christiana Diora w stylu New Look, który na zawsze odmienił losy domu mody Dior.

Pozostając w dziewczęcej estetyce, aktorka zdecydowała się na rozpuszczone włosy, które sprawiały wrażenie ułożonych, a potem lekko spuszonych, jakby od mocnego podmuchu wiatru. Czyżby, powtarzając słynną scenę z reklamy, Natalie Portman biegła na pokaz?

Zobacz także:

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij