Znaleziono 0 artykułów
14.07.2022

Dokument o Davidzie Beckhamie na Netfliksie

14.07.2022
Fot. Getty Images

Potwierdzono, że powstanie serial dokumentalny o życiu i karierze Davida Beckhama. Rozpoczęcie prac nad nową produkcją zostało wczoraj potwierdzone przez emerytowanego piłkarza oraz Netfliksa.

,,Serial obejmie nieznane materiały z archiwów i historie oraz wywiady z ludźmi, którzy byli częścią mojego życia”, pisał na swoim Instagramie David Beckham. Piłkarz grał w angielskiej reprezentacji. Zagrał w 115 meczach i strzelił 17 bramek. Serial ma pokazać historię jego kariery, od momentu, gdy jako dziecko uczył się grać, mieszkając z rodziną we wschodnim Londynie, aż do światowej sławy dzięki występom w najlepszych klubach. David podzieli się również doświadczeniami ze związku z Victorią Beckham, z którą niedawno obchodził 23 rocznicę ślubu. Widzowie będą mogli się dowiedzieć, jak wygląda jego życie na co dzień, podczas zarządzania drużyną piłkarską Inter Miami CF. Jego żona oraz czwórka dzieci wezmą udział w produkcji, tak samo jak jego współpracownicy i przyjaciele, między innymi Cristiano Ronaldo. Zdobywca Oscara za najlepszy film pełnometrażowy, Fisher Stevens oraz laureat Emmy 2013 za program dokumentalny, John Battesk, wspólnie wyreżyserują produkcję. Montażysta znany z dokumentu ,,Amy” o życiu Amy Winehouse z 2015 roku i operator filmowy, Tim Cragg, również będą przy niej pracowali.


W film oprócz Netfliksa, zainwestuje Studio 99 należące do Beckhama. Wytwórnia pracuje też nad innymi produkcjami, które też dotyczą sportowej tematyki, choćby serialem dokumentalnym o słynnych sneakersach, ,,World War Shoe”.

Julia Widuch
Proszę czekać..
Zamknij