Znaleziono 0 artykułów
03.02.2022

Nowa kolekcja H&M wiosna-lato 2022: „Press Play”

03.02.2022
Fot. materiały prasowe

Kolekcja H&M wiosna-lato 2022 „Press Play” nawiązuje do ekscentrycznej mody lat 80. i 90. XX wieku. Mocna paleta kolorów, nadruków oraz wyraziste dodatki pozwalają bawić się modą, dopasowując, łącząc i mieszając ze sobą różne elementy.

Najnowsza linia nie powstałaby, gdyby nie inspiracja stylem i osobowością muzycznych gwiazd z pokolenia Z. – Tworząc kolekcję SS22 mieliśmy w głowie sylwetki muzycznych osobowości.  Zainspirowało nas ich zaangażowanie, a także indywidualizm widoczny w ich ubraniach, jak i postawach. Kolekcja to przede wszystkim zabawa bez ograniczeń, mająca na celu pomóc naszym klientom w tworzeniu ich własnego, optymistycznego wyglądu – mówi Linda Wikell, Concept Designer odpowiedzialna za H&M Studio.

Fot. materiały prasowe

Patrząc na elementy kolekcji można poczuć się jak w latach 90. przez awangardowe sznurowane dżinsy i luźne garnitury, jaskrawe kostiumy kąpielowe czy body w panterkę. Nie zabraknie też charakterystycznych dżinsowych mini spódniczek z ćwiekami, siateczkowych topów czy małych czarnych sukienek wykończonych kryształkami. W kolekcji znalazła się również koszulka z organicznej bawełny, z nową wersją charakterystycznego wizerunku ust autorstwa berlińskiego ilustratora Stefana Fählera.

– W powietrzu unosi się żywiołowy nastrój, który sprawia, że ​​wszyscy znowu chcemy ubierać się w bajecznie kolorowe ubrania. To wspomnienie ducha, który definiował modę od lat 80. do początku XXI wieku. W kolekcji SS22 chcieliśmy przywrócić modę, która dzięki swojemu szaleństwu daje nam powody do radości! – mówi Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor w H&M.

Fot. materiały prasowe

W kolekcji nie zabraknie również wyraźnych akcesoriów, od zielonych wężowych kolczyków i naszyjników z łańcuszków, po wysadzane ćwiekami buty na platformie i czerwone kowbojki. Każdy element kolekcji jest wykonany z materiałów pozyskiwanych w sposób bardziej zrównoważony, w tym z poliestru, poliamidu oraz wełny z recyklingu.

Kolekcja H&M Studio SS22 będzie dostępna online od 24 lutego.

1/7 H&M Studio wiosna-lato 2022

2/7 H&M Studio wiosna-lato 2022

3/7 H&M Studio wiosna-lato 2022

4/7 H&M Studio wiosna-lato 2022

5/7 H&M Studio wiosna-lato 2022

6/7 H&M Studio wiosna-lato 2022

7/7 H&M Studio wiosna-lato 2022

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij