Znaleziono 0 artykułów
25.05.2023

Kolekcja MAKO lato 2023: Zachwyt nad pięknem poranka

25.05.2023
Nowa kolekcja MAKO lato 2023 (Fot. Borys Synak)

Nowa kolekcja marki MAKO na lato 2023 to nie tylko powrót odświeżonych wersji bestsellerowych klasyków, ale również nowe formy i barwy: srebro i szałwia. Projektantka marki Anna Sękowska zadbała o każdy szczegół, tworząc w warszawskim butiku wyjątkową przestrzeń do jej prezentacji.

Anna Sękowska to morning person – inspiracji do nowej kolekcji szukała zaraz po przebudzeniu, uważnie obserwując zmiany, które zachodzą w naturze: pierwsze promienie słońca, które sprawiają, że poranna rosa na trawie srebrzyście połyskuje i otwierające swoje kielichy kwiaty. Spójna paleta kolorów skórzanych dodatków w pełni to oddaje: króluje w niej klasyczna czerń, szałwiowa zieleń i szlachetne srebro.

Nowa kolekcja MAKO lato 2023 (Fot. Borys Synak)

W najnowszej ofercie MAKO pojawią się najbardziej pożądane kroje i formy tego lata – klasyczne baleriny, baletki wiązane wokół kostki oraz wiele modeli sandałków i szpilek na obcasie. Możemy także spodziewać się powrotu odświeżonej, bestsellerowej torebki-siatki wykonanej z laserowo wycinanej skóry lub ręcznie wyplatanych koszy z naturalnych liści.

Letnie inspiracje wychodzą również poza kolekcję marki. W butiku MAKO przy ul. Mokotowskiej 43 powstała witryna nawiązująca do świata fantazji. Ręcznie modelowane wielkie trawy z bajkowymi elementami to efekt współpracy marki z artystką i fotografką, Mirellą von Chrupek. Fantazyjne akcenty zachęcają do zabawy z modą.

Nowa kolekcja MAKO lato 2023 (Fot. Borys Synak)

Zdjęcia: Borys Synak
Modelka: Dobrawa Zowisło / AS Management
Stylizacje: Olivia Kijo
Hair & MUA: Kasia Olkowska
Video: Piotr Dębski
Asystenci fotografa: Mateusz Skraba, Mikołaj Chocieszyński
Asystent Video: Mateusz Zawieja
Set design: Piotr Piwowar
Retouch: Magda Baran

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij