Znaleziono 0 artykułów
18.07.2023

Limitowana kolekcja NYX Professional Makeup inspirowana światem Barbie

18.07.2023
Nowa kolekcja NYX Professional Makeup inspirowana Barbie (Fot. Materiały prasowe)

Z okazji zbliżającej się premiery filmu „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig marka NYX Professional Makeup wypuściła limitowaną kolekcję akcesoriów do makijażu, stworzoną we współpracy z Warner Bros. Pictures. Od ultraróżowych błyszczyków po telefon-lusterko – dzięki marce NYX możesz poczuć się jak odtwórczyni tytułowej roli Margot Robbie. Kolekcja jest dostępna w Polsce od 10 lipca.

Udział marki NYX Professional Makeup w promocji wyczekiwanego przez wszystkich filmu nie kończy się jednak na samej kolekcji. Towarzysząca jej globalna kampania angażuje influencerów, którzy ucieleśniają podstawowe wartości marki, a więc twórców reprezentujących wszystkie grupy etniczne, różne typy budowy ciała, orientacje seksualne i identyfikacje płciowe.

Temat celebrowania wewnętrznego piękna przedstawiony w filmie jest głęboko zgodny z naszymi podstawowymi wartościami – wyrażaniem siebie i odkrywaniem swojego potencjału. Cieszymy się, że możemy wziąć udział w budowaniu tego zjawiska w kulturze! – powiedział Yann Joffredo, globalny prezes marki NYX Professional Makeup.

Nowa kolekcja NYX Professional Makeup inspirowana Barbie (Fot. Materiały prasowe)

Save the Children i Barbie na rzecz edukacji dziewczynek

To nie wszystko – NYX Professional Makeup łączy siły z Warner Bros. Discovery, Mattel Philanthropy i Barbie Dream Gap Project w ramach inicjatywy społecznej na rzecz globalnej organizacji humanitarnej Save the Children. NYX zachęca fanów do publikowania materiałów z użyciem immersyjnego filtra na Instagramie pod wspólną marką Save the Children i Barbie, która ma na celu wzmacnianie pozycji dziewcząt. Za każdym razem, gdy filtr zostanie udostępniony na Instagramie, NYX Professional Makeup przekaże dolar, a maksymalnie do 25 tys. dolarów na rzecz organizacji Save the Children, przyczyniając się do zapewnienia dostępu do edukacji setkom tysięcy dziewcząt.

Nowa kolekcja NYX Professional Makeup inspirowana Barbie (Fot. Materiały prasowe)

Tętniący kolorami Barbieland

Tymczasem w Polsce 12 lipca marka NYX Professional Makeup zaprosiła gości do wyjątkowego świata makijażu inspirowanego najnowszym filmem „Barbie”. Na jeden wieczór warszawskie Studio Tęcza zamieniło się w prawdziwe Barbieland – przestrzeń tętniącą kolorem i niezwykłą energią. Głównym punktem programu był pokaz makijażu. Zebrani goście obserwowali przygotowania artystów do scenicznych występów, między innymi vogueingu. Pod czujnym okiem profesjonalistów powstały wielobarwne makijaże przedstawicieli świata drag queen i sceny ballroomowej. Ponadto na odwiedzających czekały niezwykłe Instaspoty inspirowane kolekcją, dzięki którym mogli poczuć się, jakby przebywali w prawdziwym domku lalek. Nie mogło zabraknąć także stref makijażu, gdzie z pomocą makijażystów można było przetestować wszystkie nowości.

Maja Kierul
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Limitowana kolekcja NYX Professional Makeup inspirowana światem Barbie
Proszę czekać..
Zamknij