Znaleziono 0 artykułów
27.04.2022

Wszystko, co wiemy o filmie „Barbie”

27.04.2022
(Fot. materiały prasowe)

Podczas CinemaCon w Las Vegas ogłoszono datę premiery filmu „Barbie”. Margot Robbie w tytułowej roli zaparkuje swój różowy kabriolet w kinach 21 lipca 2023 roku. 

Fabuła

Barbie zostaje wygnana z Barbielandu za to, że nie jest wystarczająco doskonała. Odtąd będzie doświadczać – pełnego niesamowitych przygód – prawdziwego życia. W rozmowie z „Variety” Margot Robbie, odtwórczyni tytułowej roli i producentka filmu, tłumaczy, że nowa produkcja zachęca do tego, aby nie bazować na skojarzeniach, które z początku nasuwają się na myśl o Barbie. Aktorka wyraziła nadzieję, że filmowa adaptacja wniesie w życie młodych ludzi trochę pozytywnej energii i zachęci ich do spełniania marzeń.

Twórcy

Za kamerą stanęła Greta Gerwing, której „Małe kobietki” zdobyły w 2020 roku Oscara za najlepsze kostiumy. Jej reżyserski debiut „Lady Bird” doceniono pięcioma nominacjami do nagrody Akademii. Przy pracy nad scenariuszem pomaga jej Noah Baumbach, prywatnie życiowy partner Gerwig, twórca netfliksowego hitu „Historia małżeńska”.

Obsada

W obsadzie „Barbie” poza Margot Robbie, która wcieli się w rolę tytułowej lalki, pojawią się Ryan Gosling jako Ken, oraz Will Ferrell, Emerald Fennell, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Kingsley Ben-Adir, Rhea Perlman, Dua Lipa i Helen Mirren.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Zwiastun

Data premiery

Film trafi do kin 23 lipca 2023 roku.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij