Znaleziono 0 artykułów
09.01.2019

Margot Robbie wcieli się w rolę Barbie

09.01.2019
Margot Robbie (Fot. Sundholm Magnus, East News)

Zaprezentowana po raz pierwszy w 1959 roku lalka doczeka się pierwszej w historii, w pełni fabularnej wersji. Wcieli się w nią znana z takich filmów jak „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, „Wilk z Wall Street” i „Legion samobójców”, Margot Robbie.

To będzie pracowity rok dla Margot Robbie. Aktorka nominowana do Oscara za rolę w filmie „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, pracuje obecnie nad kilkoma filmami, w tym długo wyczekiwanym „Once upon a time in Hollywood” Quentina Tarantino, gdzie wciela się w rolę Sharon Tate, oraz „Birds of prey”, w którym powraca w doskonale znanej widzom roli Harley Quinn. Robbie podejmie się jeszcze jednego wyzwania – wystąpi w pierwszym w historii fabularnym filmie o lalce Barbie. Australijka wyprodukuje go i zagra jedną z najbardziej znanych zabawek na świecie.

Margot Robbie (Fot. Sundholm Magnus, East News)

Data premiery wspólnej produkcji Warner Bros i Mattel nie jest jeszcze znana. – Zabawa lalką Barbie propaguje pewność siebie i ciekawość świata w procesie odkrywania własnej tożsamości przez dzieci – powiedziała Robbie w oficjalnym oświadczeniu. – Od prawie 60 lat Barbie zachęca dzieci do tego, by nie bać się marzyć i aspirować do najróżniejszych i najważniejszych pozycji, od księżniczek po prezydentki. To dla mnie zaszczyt, że będę zaangażowana w ten film także od strony producenckiej.

Z filmem, który nadal czeka na oficjalny tytuł, poprzednio łączono między innymi Amy Schumer i Anne Hathaway.

Michalina Murawska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Margot Robbie wcieli się w rolę Barbie
Proszę czekać..
Zamknij