Znaleziono 0 artykułów
23.10.2021

Ryan Gosling zagra Kena?

23.10.2021
Fot. Getty Images

Wedle najnowszych doniesień magazynu „Variety” aktor jest na końcowym etapie negocjacji. Jeżeli rozmowy się powiodą, Gosling wcieli się w Kena, ukochanego Barbie, granej przez Margot Robbie.

Wszystko wskazuje na to, że Barbie znalazła w końcu swojego Kena. Mowa oczywiście o filmowej adaptacji przygód kultowej lalki, na którą pracuje studio Warner Bros. i twórcy „Barbie”, firma Mattel. O tym, że w roli głównej zobaczymy Margot Robbie, wiadomo było już od 2019 roku. Bohaterka długo czekała jednak na ukochanego. „Variety” ujawniło, że poważnym kandydatem do roli jest Ryan Gosling. Jak podaje magazyn, aktor jest na ostatnim etapie negocjacji, a umowa ma zostać podpisana lada moment.

Fot. East News

Wybór Goslinga podzielił internautów – fani aktora już zaczęli prześcigać się w domysłach, jak będzie wyglądała garderoba Kena, sceptycy żartowali, że gwiazdor w końcu otrzymał odpowiednią dla siebie rolę – bohatera jednej twarzy.

Bez względu na ostateczny wybór twórców, wiemy, że za kamerą stanie Greta Gerwig, reżyserka oscarowych „Małych kobietek”. Gerwig jest również współautorką scenariusza, który pisała razem z reżyserem, a prywatnie swoim partnerem życiowym, Noahem Baumbachem, znany, m.in. z „Historii małżeńskiej”.

Zdjęcia mają ruszyć już w przyszłym roku, a film ma trafić do kin w 2023 roku.

Julia Właszczuk
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Ryan Gosling zagra Kena?
Proszę czekać..
Zamknij