Znaleziono 0 artykułów
23.04.2021
Artykuł sponsorowany

Kosmetyki za jednym kliknięciem

23.04.2021
(fot. Getty Images)

Zakupy przez internet to najwygodniejsza, a w dobie pandemii także najbezpieczniejsza ich forma. Z raportu Gemius i Izby Gospodarki Elektronicznej – „E-commerce w Polsce 2020” – wynika, że w ubiegłym roku odnotowaliśmy 11-procentowy wzrost liczby e-konsumentów względem roku 2019. Online najchętniej kupujemy odzież i obuwie, a zaraz po nich kosmetyki i perfumy.

W myśl niezmiennie prawdziwej idei all for beauty działa drogeria internetowa horex.pl, w której znajdziemy ponad 30 tys. produktów. Coraz częściej staramy się trzymać zasad zdrowego życia, inwestujemy w kosmetyki wysokiej jakości, chętnie poddajemy się zabiegom pielęgnacyjnym. Dbanie o urodę jest niekoniecznie przejawem próżności, ale przede wszystkim troski o dobre samopoczucie. Odpowiedzią na związane z nią potrzeby jest oferta internetowej drogerii horex.pl, w której dostępnych jest ponad 30 tys. produktów od ponad tysiąca polskich i zagranicznych marek. Wyselekcjonowane z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, wyczerpują zapotrzebowanie na wszystko, czego uroda może zapragnąć.

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)

Na zwolenniczki naturalnej pielęgnacji czekają kosmetyki Nacomi, Mokosh, Yope, Natura Siberica czy Vianek, które właściwości pielęgnacyjne opierają na działaniu substancji roślinnych. Produkowane w sposób przyjazny dla środowiska, mogą pochwalić się takimi certyfikatami, jak Ecocert, Cosmebio, Vegan, Cosmos czy ICEA. Nie zawierają więc parabenów, sztucznych barwników czy szkodliwych dla zdrowia i urody związków chemicznych. Po kosmetyki naturalne z oferty Horex.pl mogą sięgać kobiety z każdym rodzajem cery, nawet tym najbardziej wrażliwym i wymagającym.

Wybór kosmetyków azjatyckich zadowoli z kolei entuzjastki wieloetapowej pielęgnacji. Obok popularnego żelu na bazie aloesu czy szerokiego wyboru masek do twarzy, znajdziemy w niej pianki i emulsje oczyszczające, orzeźwiające mgiełki, naturalne olejki czy kremy rozświetlające od popularnych i niszowych producentów. Na wymagające klientki czekają, m.in kosmetyki Shiseido czy kremy Holika Holika ze śluzem ze ślimaka. Dysponując mniejszym budżetem, warto zaś zwrócić uwagę na maski w płachcie Beauty Kei i Skin 79 oraz świetnej jakości produkty polskiej marki Miya Cosmetics.

(Fot. Materiały prasowe)

Na te z nas, które są mniej zorientowane w temacie nowinek z branży beauty i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, czekają porady pielęgnacyjne i recenzje kosmetyków, które rozwieją wątpliwości i doradzą w odpowiednim doborze produktów, oraz tutoriale makijażowe, które przy użyciu kosmetyków kolorowych z horex.pl pomogą osiągnąć wymarzony efekt.

(Fot. Materiały prasowe)

Zamysł internetowej drogerii horex.pl, która powstała z myślą o osobach poszukujących unikalnych produktów pielęgnacyjnych, ale i ceniących sobie ekologiczny tryb życia, pozwala też na zadbanie o urodę od wewnątrz. Bogatą ofertę produktów do pielęgnacji i makijażu uzupełniono o suplementy i zdrową żywność. Tym bardziej cieszy możliwość ich zakupu z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Realizacja zamówienia w 48 godzin oraz darmowe zwroty to dodatkowe zalety. 

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij