Znaleziono 0 artykułów
25.05.2023

Nawilżający mus z awokado w zielonej pielęgnacji skóry

25.05.2023
(Fot. Materiały prasowe)

Składnik, znany jako superfood dla skóry, debiutuje w formie sensorycznego musu w marce Sankara. Sprawdzamy, jak działa nawilżająca Maseczka Awokado.

Awokado to popularny składnik używany w maseczkach DIY – dzięki zawartości lecytyny spowalnia procesy starzenia się skóry. Dużo przyjemniejszym sposobem na skorzystanie z jego mocy niż uzywanie własnoręcznie przygotowywanej mikstury jest sięgnięcie po naturalny kosmetyk z awokado w składzie. Na przykład ten z portfolio polskiej marki Senkara, który przemyca owoc w niezwykle zmysłowej formie musu.

(Fot. Materiały prasowe)

Maseczka Awokado pachnie kwiatami bawełny, nie zawiera konserwantów i długotrwale nawilża skórę. Badania aparaturowe, wykonane przez niezależne laboratorium wykazały, że po aplikacji maski następuje natychmiastowy wzrost nawilżenia aż o 17 procent. Formuła obniża poziom przeznaskórkowej utraty wody (TEWL) o 13 procent. 

Zielony kosmetyk będzie idealnym uzupełnieniem pielęgnacyjnego rytuału, a chwila z maseczką na twarzy to najlepszy pretekst, by zatrzymać się, odpocząć i zrelaksować.

Redakcja Vogue.pl
  1. Uroda
  2. Pielęgnacja
  3. Nawilżający mus z awokado w zielonej pielęgnacji skóry
Proszę czekać..
Zamknij