Znaleziono 0 artykułów
21.07.2020

Oglądaj na żywo pokaz kolekcji Valentino haute couture jesień-zima 2020-2021

21.07.2020
Valentino haute couture wiosna-lato 2020 (Fot. ImaxTree)

Pierpaolo Piccioli 21 lipca zaprezentuje kolekcję Valentino haute couture na sezon jesień-zima 2020-2021. Do współpracy przy rzymskim pokazie zaprosił artystę Nicka Knighta. Zapraszamy do wspólnego oglądania, już o 16. 

Branża mody musiała szybko dostosować się do nowej rzeczywistości. Tygodnie mody, które co sezon przyciągały influencerów, redaktorów i fotografów street style’u, w tym roku są inne niż dotychczas. Za nami paryski tydzień mody haute couture, podczas którego widzieliśmy prezentację kolekcji Balmain na Sekwanie, awatara o imieniu Hauli, który pozował w nowych projektach Ralpha & Russo, a także sesję z udziałem Joan Smalls w bajkowych tiulach Giambattisty Valli. 

By pokazać najnowszą kolekcję haute couture Valentino, Pierpaolo Piccioli zdecydował się na performance wideo „Of Grace and Light”. Do współpracy zaprosił brytyjskiego fotografa i artystę Nicka Kinghta. Badając pojęcie ponownych narodzin, dyrektor kreatywny w nowej kolekcji zamierza odkryć harmonię sfery cyfrowej i ludzkiego dotyku. 

Zapraszamy na pokaz!

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij