Znaleziono 0 artykułów
26.04.2021

Oscary 2021: Chloé Zhao na czerwonym dywanie

26.04.2021
Fot. Getty Images

Reżyserka pojawiła się na ceremonii w beżowej kreacji od Hermès i białych sneakersach. Stylizację dopełniła warkoczami i naturalnym makijażem. Fani byli zachwyceni.

Tegoroczne Oscary należały do kobiet. Podczas 93. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii statuetką wyróżniono, m.in. Emerald Fennell za najlepszy scenariusz oryginalny do „Obiecującej. Młodej. Kobiety” oraz Mię Neal i Jamikę Wilson za najlepsze kostiumy do „Ma Rainey: Matka bluesa. Największą wygraną wieczoru okazała się Chloé Zhao, która zabrała do domu aż dwie statuetki – za najlepszą reżyserię i najlepszy film za „Nomadland”, stając się drugą w historii kobietą z tym wyróżnieniem, a pierwszą kobietą koloru.

Fot. Getty Images

Zhao zwróciła uwagę internautów również wyjątkową kreacją. Na czerwony dywan reżyserka wybrała beżową, wyszywaną perłowymi koralikami suknię od Hermès, którą zestawiła z białymi sneakersami. Zhao ograniczyła biżuterię do ulubionego pierścionka, włosy zaplotła w dwa warkocze i postawiła na naturalny makijaż. Krytycy mody chwalili reżyserkę za indywidualny twist.

Internauci okrzyknęli jej kreację „idealną stylizacją czasów pracy z domu”. Zhao udowodniła, że nawet w najbardziej oficjalnej sytuacji nie należy rezygnować z wygody i własnego stylu.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij