Znaleziono 0 artykułów
31.05.2022
Artykuł sponsorowany

Wyraziste spojrzenie bez makijażu

31.05.2022
Fot. Getty Images

Jak podkreślić oprawę oczu, nie wykonując makijażu? Wzmacniając, odżywiając i stymulując do wzrostu brwi oraz rzęsy. Kosmetyki Lashes2Love i Brows2Love od Inveo wydobywają z nich naturalne piękno. Bez zabiegów przedłużania, zagęszczania czy laminacji dają efekt mocniejszego, bardziej wyrazistego spojrzenia.

Trendy w makijażu się zmieniają, ale piękne rzęsy i brwi nigdy nie wyjdą z mody. Na wybiegach coraz częściej widzimy bardziej naturalny look, a przedłużanie rzęs aż do przesady odchodzi w niepamięć. Podobnie odrysowane jak od szablonu instagramowe brwi. Oprawę oczu dobieramy do typu urody, kierując się indywidualnymi cechami rysów twarzy czy koloru włosów. Natomiast nie każdy może pochwalić się spektakularną gęstością brwi i rzęs. Do tego, podobnie jak włosy, małe włoski mają swoje lepsze i gorsze momenty. Co zrobić, żeby poczuć się w nich pewnie do tego stopnia, by zrezygnować z ich makijażu? Jak pokochać na nowo swoje spojrzenie? Pomogą dedykowane ich potrzebom produkty: Lashes2Love i Brows2Love Inveo, które dają efekty już po sześciu tygodniach codziennej aplikacji.

Fot. Materiały prasowe

Pokochaj swoje rzęsy

Na kondycję rzęs ma wpływ wiele czynników. Od tych genetycznych, poprzez związane ze stanem zdrowia (przebytymi infekcjami, przewlekłymi chorobami, leczeniem dermatologicznym itp.), na niewłaściwej pielęgnacji i makijażu kończąc. Z matką naturą nie powinno się dyskutować, ale nad resztą czynników popracować można. Rzęsy często bywają osłabione przez stosowanie maskar czy zalotek. Ulegają uszkodzeniom mechanicznym także w wyniku zbyt intensywnego pocierania ich płatkiem kosmetycznym podczas demakijażu oczu. Dlatego warto spojrzeć na te okolice z większą uważnością i oprócz bycia bardziej delikatną podczas codziennej urodowej rutyny, wprowadzić jeden ważny element: serum do rzęs Lashes2Love. To kosmetyk, który ma autorską formułę FullGrowth z biopeptydami i składnikami aktywnymi, takimi jak ekstrakt z kiełków pszenicy i kiełków soi oraz bajkalinę. Tworzą one kompleks, który pielęgnuje krótkie, osłabione rzęsy z tendencją do wypadania.

Fot. Materiały prasowe

Po sześciu tygodniach stosowania serum Lashes2Love włoski stają się dłuższe, a także mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia. To produkt, który sprawdza się na każdej skórze, nawet wrażliwej. Bezpieczeństwo stosowania serum Lashes2Love zarówno jeśli chodzi oczy, jak i skórę potwierdzają badania. Kosmetyk jest delikatny i nie podrażnia, a także nie wywołuje alergii. Mogą po niego sięgać także osoby, które noszą soczewki kontaktowe.

Zachwycaj się brwiami

Moda na bujne i szerokie brwi sprzed kilku lat ewoluowała w bardziej naturalne, dopasowane do urody. Nie każdemu dobrze jest w oprawie oczu w stylu Kai Gerber czy Lilly Collins. Brwi są ramą twarzy i dobrze dobrane do rysów działają jak optyczny lifting. Nie bez znaczenia są ich kształt – im bliżej tego naturalnego, tym lepiej, oraz kolor – czerń wygląda dobrze jedynie u osób z czarnymi włosami. Jest całe spektrum kolorów, którymi można podkreślać brwi. Jeśli jednak włoski są cienkie, rzadkie, delikatne, warto je wzmocnić, stosując serum Brows2Love Inveo. Jest to kosmetyk zaawansowany technologicznie, ze specjalną autorską formułą FullBrow.

Fot. Materiały prasowe

Jak działa? Wzmacnia brwi i je odżywia, zapobiega wypadaniu, co jest pierwszym krokiem w stronę ich zagęszczenia, a także stymuluje je do wzrostu. Serum zawiera ekstrakty z bajkaliny, argininy i żeń-szenia, które działają odżywczo, nawilżająco, a dzięki regularnemu stosowaniu poprawiają także kolor brwi na nieco ciemniejszy. Po sześciu-ośmiu tygodniach stają się bardziej wyraziste, co potwierdziło 95 proc. testerek stosujących serum każdego dnia. Brows2Love można stosować także na makijażu permanentnym. Brwi po kilku tygodniach nabierają gęstości, włoski stają się dobrze wypielęgnowane, więc bardziej lśniące. Efekt jest porównywalny do zabiegu laminacji w gabinecie.

Kosmetyki Lashes2Love i Brows2Love od Inveo są dosępne na stronie marki.

Maria Kowalczyk / nostressbeauty
Proszę czekać..
Zamknij