Znaleziono 0 artykułów
06.06.2023

Beztroskie lato w pierwszej odsłonie kolekcji BIZUU Mer I 2023

06.06.2023
Fot. Linda Wit

Kwieciste printy, odkryte plecy, żywa magenta – pierwsza odsłona kolekcji BIZUU Mar to kwintesencja beztroskiego lata. Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan stworzyły ją z myślą o kobiecości i naturalności, stawiając na ponadczasowe fasony, zmysłowe detale i wakacyjne kolory. 

Letnia kolekcja marki BIZUU jest połączeniem letniej inspiracji, kobiecości i koloru. Różnorodność fasonów i wpasowujące się w trendy akcenty sprawiają, że projekty będą trafionym wyborem na każdą okazję. Intensywne kolory – spójna paleta, w której dominują zieleń, pomarańcz, biel czy elektryzująca magenta – sprawdzą się na każdy dzień lata.

Fot. Linda Wit

W pierwszej odsłonie kolekcji Mer I znajdziemy zarówno sukienki w wersjach maksi, midi i mini, jak i rozchwytywane w tym sezonie klapki. Projektantki zadbały o każdy szczegół. Projekty bogate są w liczne wycięcia, marszczenia, hafty czy odkryte plecy, dzięki czemu sprawdzą się na każdą okazję: kolację, odpoczynek na plaży czy przyjęcie w ogrodzie.

– Projektując kolekcję Mer I, myślałyśmy o naszych klientkach, które chcą celebrować swoją kobiecość i naturalność. A lato to doskonała do tego okazja. Klapki, zwiewna sukienka, koszyk, ciało muśnięte słońcem i włosy zmierzwione od soli morskiej i wiatru to zdecydowanie wizja, która przyświecała nam podczas tworzenia – mówi Zuzanna Wachowiak, projektantka i współzałożycielka marki.

Fot. Linda Wit

Uzupełnieniem kolekcji jest nowa linia okularów przeciwsłonecznych o ekstrawaganckim, zmysłowym designie. Owalne, asymetryczne czy charakterystyczne okrągłe szkła zostały podkreślone oprawkami w odcieniach bieli, brązu i czerni.

Fot. Lili Bretón

Credits
Zdjęcia i wideo: Linda Wit @lindawit_
Modelka: Maria Peña / Uno Models @mariape___
Włosy i makijaż: Joanne Alison Mackay @jo.jamface
Stylizacja i produkcja: Daniela Agnielli @danielaagnelli, Adrian Moczulski, Zuzanna Wachowiak, Blanka Jordan

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij