Znaleziono 0 artykułów
04.09.2023

Największe trendy sezonu jesień-zima 2023-2024 według Zalando

04.09.2023
Fot. materiały prasowe

Różnorodność trendów, jaką przyniesie sezon jesień-zima 2023-2024 zachęca nie tylko do eksperymentów, ale też wcielania się w różne role. Od odzianej w metaliczne stroje astronautki po fankę pieszych wycieczek i glampingu – wszystkie najmodniejsze wcielenia będzie można powołać do życia dzięki ubraniom i dodatkom dostępnym na Zalando.

Rozpiętość dostępnych na Zalando marek i produktów może onieśmielać, ale nie powinna. Szczególnie, że nawet ta zakupowa platforma zachęca w tym sezonie do eksperymentowania z największymi trendami poprzez miksowanie tego, co mamy już w szafach z najciekawszymi nowościami sezonu.

Ta swoista zabawa w przebieranki może zabrać nas do naprawdę inspirujących miejsc. Zakładając najmodniejsze metaliczne jeansy i puchową kurtkę możemy stać się kimś na wzór nowoczesnej astronautki. Nosząc płaszcze khaki, spodnie cargo i trapery przynajmniej poudawać, że znamy się na skomplikowanych pieszych wycieczkach. A odważając się na brokat w wersji od stóp do głów poczuć się jak hipnotyzująca swą zmysłowością syrena.

To oczywiście nie koniec ról, w jakie możemy wejść luźno interpretując najważniejsze tendencje tej jesieni. Zalando jak zawsze oferuje wybór, ale i zabawę – zachęca do stawiania na kolory i wzory, a także próbowania projektów z kolekcji marek, których być może nie ma jeszcze w naszych garderobach.

 

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Największe trendy sezonu jesień-zima 2023-2024 według Zalando
Proszę czekać..
Zamknij