Znaleziono 0 artykułów
18.07.2023

Coco Beach 2023: Sielskie wakacje w klimacie retro

18.07.2023
Fot. Theo Wenner

Plażowe kolekcje Chanel z linii Coco Beach co roku cieszą się ogromną popularnością wśród fanek francuskiej marki, bo znakomicie oddają ducha letniej frywolności przy jednoczesnym zachowaniu tak charakterystycznej dla domu mody elegancji. Kampania promująca najnowsze projekty Virginie Viard powstała w Hamptons. Jest nie tylko dokumentacją mody najwyższych lotów, ale też zapisem pięknego uczucia – modelka Vivienne Rohmer i fotograf Theo Wenner, którzy zrealizowali sesję, prywatnie są parą.

Vivienne Rohmer, która od kilku sezonów pozostaje jedną z ulubionych modelek dyrektorki kreatywnej Chanel Virginie Viard i twarzą jej kolekcji, ma wiele pięknych wspomnień związanych z Hamptons – wspólnie z Theo Wennerem, fotografem, a prywatnie jej partnerem, od ponad pięciu lat co weekend odwiedzają mieszkającą tam jego matkę. Plan najnowszej kolekcji Coco Beach był więc dla pary niczym powrót do domu. Na klimatycznych, nieco przygaszonych fotografiach udało im się uchwycić intymność i zmysłowość, ale też klimat wakacyjnej beztroski: dni łagodnie przechodzących w noc, słodkiego lenistwa i radości płynącej z czasu spędzonego na świeżym powietrzu.

Coco Beach: Plażowa moda z nutką retro

Na kolekcje z linii Coco Beach wielbicielki Chanel co roku czekają szczególnie, nadal bowiem hołdują one eleganckiemu savoir faire domu mody, ale mają też w sobie sporo frywolności – często nawiązują do stylu retro, odwołują się motywów z poprzednich kolekcji, urzekają wyrazistymi detalami. W najnowszej znalazło się to wszystko, a nawet więcej. Z oscylujących w odcieniach czerni, bieli i różu materiałów terry odszyto stylowe komplety wyglądającem jak żywcem wyjęte z albumów dokumentujących modę vintage, a na bazie krojów odwołujących się do lat 90. stworzono wycięte bikini i jednoczęściowe stroje kąpielowe z wyrazistymi dodatkami. Nie zawodzą dodatki: monochromatyczne i dopasowane do kostiumów czapki z daszkiem, duże ręczniki plażowe, biżuteria i fikuśna torebka w kształcie rozgwiazdy.

 

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Coco Beach 2023: Sielskie wakacje w klimacie retro
Proszę czekać..
Zamknij