Znaleziono 0 artykułów
07.06.2020
Artykuł partnerski

Posłuchaj podcastu „Ciało ma głos” x Durex: Ola i Antek

07.06.2020
Ola i Antek, Fot. Robert Ceranowicz, Papaya Films

W specjalnej, przygotowanej we współpracy z marką Durex, serii podcastów z cyklu „Ciało ma głos” spotkamy się z parami, które opowiadają o tym, jak ważne w życiu intymnym są szczerość, otwarta komunikacja, rozmowy o zmieniających się potrzebach partnerów, a także wspólne eksplorowanie nowych doświadczeń. Bohaterami pierwszego odcinka są Ola i Antek, w związku od dziewięciu miesięcy.

Prowadząca program Hanna Rydlewska pyta gości między innymi o to, czym według nich jest dopasowanie w sferze seksualnej, czy warto zdawać się w niej na intuicję i jak ewoluowało ich podejście do eksperymentów. Wśród tematów rozmowy pojawią się także: intymny słownik – język, który jest zrozumiały wyłącznie dla partnerów, a także subiektywna definicja udanego seksu.

Do wzajemnej otwartości i swobodnego wyrażania potrzeb oraz oczekiwań, jako naturalnego elementu relacji między partnerami, zachęca także rozpoczynająca się 7 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Seksu, kampania marki Durex „Głośni w łóżku”. Poznajemy w niej cztery pary, których prawdziwe historie pokazują, że szczera rozmowa przekłada się na jakość relacji i zadowolenie z seksu. Kampania „Głośni w łóżku” podpowiada, jak odkryć rozkosz wzajemnego dopasowania.

Fot. Robert Ceranowicz, Papaya Films

Podcast „Ciało ma głos” rozwija idee kampanii, stwarzając przestrzeń do takich rozmów i odkrywania siebie na nowo. Rozmów, które pozwalają rozwinąć związek i zrozumieć nie tylko własne potrzeby, ale także oczekiwania partnera lub partnerki oraz znaleźć taki rodzaj przyjemności, który będzie odpowiadać każdemu z partnerów. Szczera rozmowa o seksie może wpłynąć również na pozostałe obszary relacji – zbudować ogólne poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz podnieść poziom zaufania partnerów.

Konkurs Vogue Polska i Durex

Chcesz wystąpić w podcaście Hanny Rydlewskiej „Ciało ma głos”? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez „Vogue Polska” i Durex. Poszukujemy dwóch par – pary heteroseksualnej oraz pary jednopłciowej, które, podobnie jak Ola i Antek, chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami.

Nagrajcie z partnerem lub partnerką krótki film (do 5 minut), w którym opowiecie nam o waszej relacji i o tym, czym jest dla was szczera i otwarta komunikacja w życiu intymnym. Prześlijcie film lub link do niego na adres konkurs@vogue.pl.

Zgłoszenia należy przesyłać do 14 czerwca 2020 r.

Regulamin konkursu pod linkiem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij