Znaleziono 0 artykułów
07.12.2021

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja Lui Jewellery jesień-zima 2021-2022

07.12.2021
Fot. Sandra Żyłka

Perły, motyw przewodni jesienno-zimowej kolekcji Lui Jewellery, to symbol kobiecości i elegancji, uwielbiany przez ikony stylu i kobiety sukcesu. Wśród najnowszych projektów biżuteryjnej marki miłośniczki klasyki znajdą delikatne modele, zwolenniczki ekstrawagancji – niestandardowe kompozycje. Propozycje Luizy Kubis będą idealnym prezentem na Gwiazdkę i walentynki, także dla samej siebie.

Ulica Mokotowska to ważne miejsce na modowej mapie Warszawy. Znajduje się tam wiele salonów autorskich marek, wśród nich butik Lui Store, założony przez Luizę Kubis w 2017 roku. Sklep reprezentuje brandy światowego formatu, takie jak 3.1 Phillip Lim, Common Projects, RIXO London, Les Coyotes de Paris czy Hayley Menzies. W concept storze znajdziemy także biżuterię Lui Jewellery, tworzoną przez właścicielkę butiku.

Fot. Sandra Żyłka

Biżuteria Luizy Kubis dotychczas była dodatkiem do asortymentu butiku, teraz jednak stała się marką samą w sobie. Lui Jewellery oferuje modele stworzone z myślą o odważnych i pewnych siebie kobietach, które osiągnęły sukces – nimi zresztą inspirowała się autorka i od nich zaczerpnęła nazwy produktów takich jak Ida, Lola czy Elisabeth.

Poza naszyjnikami ozdobionymi ponadczasowymi perłami, bransoletkami i chokerami, do jesienno-zimowej kolekcji dołączyły kolczyki. Dzięki temu można stworzyć spójny komplet lub łączyć dodatki według uznania. W ofercie znalazły się również pozłacane zawieszki z logo marki, które dodatkowo zdobią biżuterię. Oprócz pereł w kolekcji dominuje agat o charakterystycznym ciemnozielonym odcieniu. Kolekcję dopełniają broszki z piór.

Fot. Sandra Żyłka

Kolekcja jest dostępna od 7 grudnia 2021 roku w butiku stacjonarnym przy Mokotowskiej 33 w Warszawie oraz online na www.lui-store.com.

Sesja zdjęciowa została wykonana przy współpracy z 2INCREATIVES.

Fotograf: Sandra Żyłka

Makijaż: Rebeka Nowak

Modelka: Natalia Darasz / Model Plus

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij