Znaleziono 0 artykułów
14.12.2021
Artykuł partnerski

Luksusowe święta z Bvlgari

14.12.2021
(Fot. materiały prasowe)

Na Gwiazdkę chcemy podarować najbliższym luksus, piękno i radość. Zegarki marki BVLGARI to spełnienie marzeń nawet najbardziej wymagających osób. Wybraliśmy 7 najpiękniejszych modeli, które idealnie nadają się na prezent.

Świąteczne przesłanie BVLGARI? Urzeczywistnić marzenia, nieuchwytne piękno zaklinając w drogocenne przedmioty. Gwiazdkowa kampania włoskiego jubilera z niemal 150-letnią tradycją zachęca do zachwytu nad otaczającym nas światem – bezkresem kosmosu, latarniami rozświetlającymi nocne ulice, płatkami śniegu.

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)

Bohaterki zdjęć – supermodelki Vittoria Ceretti i Blesnya Minher – kuszą, by spojrzeć w niebo, sięgnąć gwiazd, otoczyć się migoczącymi klejnotami. By uczynić przedświąteczny czas jeszcze bardziej magicznym, w tysiącu oknach wystawowych BVLGARI na całym świecie – od Rzymu po Szanghaj – zostanie pokazana animacja „Meraviglia” o wszystkich cudach tego świata. Najdoskonalsze, najrzadsze i najcenniejsze kamienie szlachetne zdobią biżuterię marki. Wybraliśmy 7 luksusowych zegarków BVLGARI, które każdy chciałby znaleźć pod choinką.

(Fot. materiały prasowe)

Zegarek Tubogas Seduction: Stąd do wieczności

(Fot. materiały prasowe)

Intrygujący czasomierz łączy charakterystyczne motywy włoskiego jubilera: kształt węża, któremu blisko do symbolu nieskończoności, i nowoczesny sznyt modelu Tubogas. Wyróżnia się bransoletką pokrytą 18-karatowym złotem, diamentami na tarczy i skrytym w środku mechanizmem kwarcowym. Najważniejszy jest jego kształt, który przypomina krągłości kobiecego ciała.

Zegarek Serpenti Seduttori: Szkoła uwodzenia

(Fot. materiały prasowe)

Czasomierz z linii Serpenti to biżuteryjne cacko z tarczą w kształcie kropli i bransoletką przypominającą łuski węża. Jedna z ikon marki przeobraża się w każdej kolekcji, pozostając równie uwodzicielską.

Zegarek Serpenti Spiga: Dwa w jednym

(Fot. materiały prasowe)

Ceramiczna bransoletka i oprawa z 18-karatowego różowego złota – ten zegarek łączy dwa żywioły i dwa wcielenia Bulgari – nawiązującą do węża kolekcję Serpenti i symbol nieskończoności wpisany w rysunek pszenicy (po włosku „spiga”). 

Zegarek Lvcea: Glamour na co dzień

(Fot. materiały prasowe)

Delikatny, kobiecy, wyrafinowany – czasomierz z linii Lvcea kojarzy się ze światłem Wiecznego Miasta. Bransoletka została wykonana z 18-karatowego różowego złota, oprawa jest wysadzana diamentami, a tarcza wykończona kamieniem o szlifie kaboszonowym. 

Zegarek Bvlgari Bvlgari: Nowocześnie szlachetny

(Fot. materiały prasowe)

Czerń to najszlachetniejsza z barw. Trudno wyobrazić sobie kobiecą garderobę bez małej czarnej, czarnego t-shirtu i... zegarka z linii Bvlgari Bvlgari. Mononchromatyczny czasomierz to szwajcarska precyzja i włoski sznyt w jednym. Jeden z najbardziej nowoczesnych modeli rzymskiego jubilera został wykonany z ceramiki i stali nierdzewnej.

Zegarek Aluminium: Mistrz sportu  

(Fot. materiały prasowe)

Prawdziwa rewolucja w kategorii zegarków sportowych. Bvlgari poszerza granicę tej kategorii, prezentując męski czasomierz na gumowym pasku i z tarczą wykonaną z aluminium i tytanu. Najnowsze modele z linii – w ramach limitowanej edycji – powstały we współpracy z DJ-em i producentem muzycznym Stevem Aokim. Na tarczy umieścił swoje logo, które świeci w ciemności.

Zegarek Octo Finissimo: Kształt rzeczy

(Fot. materiały prasowe)

Ikona XXI wieku zestawia szwajcarską doskonałość technologiczną i włoski dizajn. Zaawansowana technologia automatycznego zegarka idzie w parze ze szlachetną formą. Jak we wszystkich zegarkach z tej kolekcji Bvlgari, tarcza ma geometryczny, lekko zaostrzony kształt.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij