Znaleziono 0 artykułów
11.04.2021
Artykuł partnerski

Okno na świat

11.04.2021
(Fot. Materiały prasowe)

W ofercie firmy VEKA znajdziemy szeroki wybór profili okiennych w wersji SPECTRAL, które charakteryzują się aksamitną w dotyku strukturą o matowym wykończeniu. To innowacja niespotykana dotychczas w przypadku profili okiennych z tworzyw sztucznych.

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. „Oczami” domu są okna – wpuszczają do wewnątrz światło słoneczne, zapewniając mu niepowtarzalny klimat. Dlatego tak ważne jest, aby właśnie ten element wnętrza był najwyższej jakości. Niespotykane dotąd wykończenie i kolorystykę profili okiennych znajdziemy w ofercie firmy VEKA.

(Fot. Materiały prasowe)

Oprawa okna jest tym, czym dla obrazu lub grafiki rama. I tak samo powinniśmy ją dopasować do stylu i kolorystyki wnętrza. Nie bez powodu mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego w ofercie firmy VEKA znajdziemy szeroki wybór profili okiennych w wersji SPECTRAL. Cechują się aksamitną i delikatną w dotyku strukturą o charakterystycznym, głębokim, matowym wykończeniu. To prawdziwa innowacja, niespotykana dotychczas w przypadku profili okiennych z tworzyw sztucznych. Takie okna dyskretnie dodadzą wnętrzu elegancji, jednocześnie nie zakłócając jego stylu.

(Fot. Materiały prasowe)

W nowoczesnej architekturze i architekturze wnętrz prym wiedzie kolor szary. Wychodząc naprzeciw temu trendowi, firma VEKA oferuje klientom szeroką gamę eleganckich odcieni szarości. Wybierać można spośród takich kolorów, jak antracytowy ultramatowy, platynowo-szary ultramatowy i umbra ultramatowy, a także mlecznobiały ultramatowy, ciemnozielony ultramatowy, zielony monumentalny ultramatowy, granatowy ultramatowy oraz VEKA-biały ultramatowy. Nowością w roku 2021 są dwie barwy – sepia brąz ultramatowy oraz czerwone wino ultramatowy. Wszystkie idealnie sprawdzą się w wielu wnętrzach, od klasycznych po nowoczesne.

(Fot. Materiały prasowe)

Okna są odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć czy mróz. Kolejnym plusem jest łatwość czyszczenia profili okiennych. Wyrafinowana elegancja szarości idealnie współgra z matową powierzchnią profili w wersji SPECTRAL, jakiej nie oferuje żaden inny producent.

Kolory struktury SPECTRAL są oferowane w systemach VEKA Softline 82 oraz  Softline 76, pokrywanych jednostronnie lub dwustronnie.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij