Znaleziono 0 artykułów
28.07.2021

Regé-Jean Page w roli „Świętego”

28.07.2021
Kadr z serialu "Bridgertonowie" (Fot. materiały prasowe)

Zamiast Jamesa Bonda, Regé-Jean Page zostanie „Świętym”. Gwiazdor „Bridgertonów” wcieli się w tytułowego złodzieja-dżentelmena w nadchodzącej produkcji Paramount Pictures.

Kilka miesięcy temu brytyjscy bukmacherzy obwołali Regé-Jean Page’a, który zasłynął rolą przystojnego księcia Hastings w serialu „Bridgertonowie”, pretendentem do zastąpienia Daniela Craiga w roli agenta 007. Mimo medialnej burzy, aktor nigdy nie odniósł się wprost do plotek.

Zanim jednak rozpoczną się castingi do nowego „Bonda”, Page właśnie zakontraktował rolę innego detektywa w garniturze. Jak podaje „Deadline”, gwiazdor wcieli się w legendarnego Simona Templara, szarmanckiego złodzieja odznaczającego się nienagannymi manierami i okradającego jedynie kryminalistów, których następnie przekazuje w ręce policji.

Roger Moore w serialu "Święty" (Fot. materiały prasowe)

Film będzie oparty na serii kryminalnych powieści autorstwa Leslie’ego Charterisa. Za scenariusz odpowiada Kwame Kwei-Armah, a za produkcję - Lorenzo DiBonaventura, Brad Krevoy oraz Mark Vahradian. Regé-Jean Page będzie też producentem wykonawczym.

Co ciekawe, Simona Templara grali już Adam Rayner (w filmie akcji z 2016 roku), Val Kilmer (w słynnej wersji z 1997 roku) oraz Roger Moore (w serialu emitowanym w latach 1962-1969), dla którego rola Templara okazała się przepustką do świata agenta 007, w którym zastąpił Seana Connery’ego. Kto wie może historia Page’a będzie miała podobne zakończenie?

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij