Znaleziono 0 artykułów
30.06.2022

Audi Driving Days 2022: Szybcy i niezawodni

30.06.2022
(Fot. materiały prasowe)

Warkot silników, cenieni sportowcy i wyśmienita kuchnia. Tydzień po 1 czerwca na Audi Driving Days 2022 można było odkryć w sobie dziecko.

 W ośrodku doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego DriveLand odbyły się Audi Driving Days 2022. W zaledwie kilka godzin, na kilku torach wyścigowych, można było przekonać się o mocy silników, precyzji wykonania oraz przyjemności z jazdy najnowszymi modelami Audi.

Przed południem na płytach poślizgowych zaparkowano samochody. A wśród nich elektrycznego SUV-a e-tron w wersji S, superlimuzynę Audi S8 oraz gwiazdę dnia – Audi RS3, rozpędzające się w 3,8 sekundy do setki, z napędem na cztery koła i wyposażone w silnik benzynowy 2.5 TFSI. Każdy z pojazdów można było przetestować na torze i sprawdzić podczas zaaranżowanych wyścigów. Z kolei ci, którzy zdecydowali się na przejażdżkę RS3-ką, mieli okazję zamienić kilka słów z kierowcą rajdowym, wielokrotnym mistrzem Polski w motorsporcie Tomkiem Kucharem.

O energię do sportowych wyczynów zadbał Mateusz Gessler, który razem z zespołem kucharzy przyrządził wyśmienity lunch i kolację na torze.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij