Znaleziono 0 artykułów
20.10.2021

Retro, klasyka, zrównoważony rozwój

20.10.2021
Agolde/Fot.Materiały prasowe

Idealne miejsce dla trendsetterek i fanek światowej mody - Moliera2.com co sezon trzyma rękę na pulsie i proponuje wyjątkowe kolekcje zgodne z trendami prosto z wybiegów w Paryżu, Mediolanie, Nowym Jorku czy Londynie.

Na platformie zakupowej można dziś znaleźć projekty 350 międzynarodowych marek, takich jak Amina Muaddi, Alexandre Vauthier, Mach&Mach. Już niedługo oferta rozszerzy się o kolejne stylowe marki – Haus of Honey, Gia Borghini,  Agolde. 

Cały ten dżins

Pierwsza nowa marka - Agolde, powstała w 2003 roku w  Los Angeles. Jej specjalność to denim w stylu vintage, zarówno w damskim, jak i w męskim wydaniu. Wysokiej jakości materiały oraz specjalny proces produkcji sprawiają, że każdy dżinsowy projekt jest unikatowy.

Ponadto, Agolde wspiera zrównoważony rozwój, starając się na każdym etapie produkcji minimalizować swoją ingerencję w środowisko naturalne. Jest to więc idealna propozycja dla wszystkich, którym na sercu leży przyszłość naszej planety.

Agolde/Fot.Materiały prasowe

Ponadczasowy minimalizm

Inna nowa marka w ofercie Moliera2.com, również  „made in Italy" i również specjalizująca się w butach, to Gia Borghini, założona w 2016 roku przez Barbarę Borghini.

Gia Borghini/Fot.Materiały prasowe
Gia Borghini/Fot.Materiały prasowe

Wyjątkowe kolekcje są wykonywane ręcznie we Florencji. Projektantka stawia na jakość i ponadczasowość. Tworzy dla kobiet – chce, aby czuły się pewne siebie i silne. Ma też na swoim koncie współpracę z jedną z najpopularniejszych stylistek i influencerek – Pernille Teisbaek. 

W klimacie retro

Moda z lat 70. przeżywa renesans. W ten styl idealnie wpisują się propozycje marki Haus of Honey. Jej znak rozpoznawczy to kolorowe i lśniące buty na koturnach, które nawiązują do ikonicznych stylizacji Cher. Haus of Honey to marka z włoskim rodowodem. Jej założyciel Stefano Miele uczył się od najlepszych - doświadczenie zdobywał współpracując z Pradą. Zaprojektowane przez niego buty są tworzone ręcznie, z luksusowych materiałów i w sposób przyjazny dla środowiska, a także dostępne w szerokiej rozmiarówce. Nic dziwnego, że markę pokochały tysiące kobiet na całym świecie.

Haus of Honey/Fot.Materiały prasowe

Każda z tych marek reprezentuje inny styl i podejście do mody, ale łączy je unikatowy design, najwyższa jakość materiałów i oczywiście zgodność z trendami. Czyli to, co klientki Moliera2.com cenią sobie najbardziej.

Marta Krupińska
  1. Moda
  2. Retro, klasyka, zrównoważony rozwój
Proszę czekać..
Zamknij