Znaleziono 0 artykułów
30.01.2023

Limitowana kolekcja pomadek Hermès

30.01.2023
(Fot. Materiały prasowe)

Twórca Hermès Beauty Pierre Hardy powraca z limitowaną kolekcją luksusowych szminek Rouge Hermès. Na wiosnę-lato 2023 opakowania zdobią ponadczasowe paski – wzór związany z marką od 1903 roku. 

Odkąd pojawiły się na kocach Rocabar w 1903 roku, paski to wzór nieodłącznie związany z domem mody Hermès. Motyw przywołujący na myśl wakacje zdobił później także akcesoria, takie jak torby plażowe, parasolki, apaszki, ręczniki czy torby golfowe. Dziś w ponadczasowe paski ubrały się także kultowe już pomadki Hermès.

(Fot. Materiały prasowe)

Pierre Hardy, twórca Hermès Beauty oraz dyrektor kreatywny obuwia i biżuterii Hermès, po raz kolejny zaprojektował limitowaną kolekcję Rouge Hermès. Wzór kontrastuje z bardziej intensywnymi odcieniami obręczy, które podobnie jak paski, mają kojarzyć się z nadmorską atmosferą.

W kolekcji znajdziemy trzy odcienie o transparentnej formule i satynowym wykończeniu: Brun Yachting – brąz z nutą miedzi, Corail Parasol – połyskująca pomarańcz z różem oraz Beige Croisette – naturalny beż o różowych tonach.

Rouge Hermès z limitowanej edycji na wiosnę-lato 2023, podobnie jak inne pomadki od francuskiego domu mody, posiadają magnetyczne opakowanie, które pozwala na wymianę wkładu po zużyciu produktu.

(Fot. Materiały prasowe)

 

Julia Lubecka
  1. Uroda
  2. Makijaż i włosy
  3. Limitowana kolekcja pomadek Hermès
Proszę czekać..
Zamknij