Znaleziono 0 artykułów
17.12.2018

Stylowa gwiazdka z Zalando

17.12.2018
Świąteczna kampania Zalando (Fot. Materiały prasowe)

W Święta ciepłem i radością dzielimy się przede wszystkim z najbliższymi. I dokładnie w tym duchu Zalando prezentuje swoją najnowszą kampanię pod hasłem „Święta. Zawsze modnie”, aby pokazać, co tak naprawdę liczy się w Święta.

Niezależnie od tego, czy mamy 20, 30, 60, a nawet 107 lat – każdy z nas chce wyglądać stylowo w święta. Zwłaszcza, że to magiczny czas, gdy spotykamy bliskie osoby, od których czasami dzielą nas setki tysięcy kilometrów. Gwiazdkowe szaleństwo zakupowe spędzamy więc nie tylko na poszukiwaniu idealnych upominków dla rodziny i przyjaciół, ale również perfekcyjnej stylizacji do wspólnego świętowania. Bez względu na wiek, płeć czy styl, Zalando oferuje najszerszy asortyment modowy w Europie. W swojej najnowszej kampanii prezentuje wzruszającą historię kilku pokoleń zasiadających przy świątecznym stole: – Odpowiednio dobrany strój dodaje każdej okazji uroku, zbliża nas do siebie i sprawia, że czujemy
się wyjątkowo. Zatem skądkolwiek jesteś i z kimkolwiek obchodzisz te Święta, w Zalando chcemy, byś mógł świętować w pełni stylu – mówi Jonny Ng, Director Marketing Strategy & Campaigns w Zalando. 

Świąteczna kampania Zalando (Fot. Materiały prasowe)
Świąteczna kampania Zalando (Fot. Materiały prasowe)

Kolęda „Cicha noc” w spocie reklamowym śpiewana przez dzieci, modelki, starszych ludzi, a także zwykłych przechodniów, w różnych językach, idealnie oddaje ducha wspólnego świętowania. Co więcej, prezentuje także ogromną różnorodność styli, które oferuje platforma zakupowa: od cekinowych sukienek, aksamitnych garniturów, po ciepłe swetry i ogrodniczki, które sprawdzą się w śnieżne dni. Niezwykle poruszający występ w towarzystwie chóru kończy 107-letni Harry, trzymający na rękach niemowlę pojawiające się w pierwszym ujęciu krótkiego filmu. Za reklamę odpowiada angielski reżyser Jake Nava, który w swojej karierze współpracował z takimi gwiazdami jak Adele czy Beyoncé.

Zdjęcia do kampanii wykonał z kolei duet londyńskich fotografów, Hill & Aubrey. Ich fotografie przedstawiają typowo świąteczne sytuacje: rodzinną kolację w gronie najbliższych, wnoszenie choinki po schodach, a także wspólne przeglądanie rodzinnych albumów z dziadkiem. Wszystko oczywiście w gwiazdkowych stylizacjach, wśród których nie zabrakło eleganckich sukienek, stylowych garniturów czy ciepłych kurtek oraz botków.

Świąteczna kampania Zalando (Fot. Materiały prasowe)

 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij