Znaleziono 0 artykułów
04.03.2024

Supermodne bermudy to patent Emily Ratajkowski na wakacje 2024

04.03.2024
Emily Ratajkowski w marynarce noszonej na nagie ciało i szortach bermudach ze skóry, must-have na lato 2024. (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski, modelka, podcasterka, autorka książki „Moje ciało”, lubi podkreślać swoją sylwetkę. W wywiadach podkreśla, że uroda jest jej narzędziem pracy, o które lubi dbać. Podczas paryskiego tygodnia mody jesień-zima 2024-2025 EmRata narzuciła obszerną marynarkę na nagie ciało.

Choć EmRata odsłania w tej stylizacji dużą część ciała, robi to ze smakiem, a także w zgodzie z modowymi trendami. Na pokaz kolekcji jesień-zima 2024-2025 Loewe, który odbył się 1 marca ramach paryskiego tygodnia mody, postawiła na modne połączenie czarnej skóry z obszerną marynarką w total looku hiszpańskiego domu mody.

Emily Ratajnowski nosi marynarkę do szortów za kolano

Narzuciła na nagie ciało czarną marynarkę z moheru i wełny, model z podkreśloną linią ramion, zgodnie z obowiązującym trendem przeskalowanych sylwetek, który zdominował stylizacje gwiazd podczas pokazu Balenciagi (najczęściej w zdecydowanie obszerniejszym wydaniu niż projekt noszony przez Ratajkowski). Do marynarki EmRata dopasowała skórzane szorty za kolano, do których dobrała czarną torebkę Flamenco, ozdobioną srebrnym łańcuszkiem. Stylizację dopełniła parą szylkretowych okularów przeciwsłonecznych ze złotą ramką wokół szkieł, w kształcie trochę przypominającym klasyczne muchy, a trochę kocie oczy. Całość wieńczyły skórzane sandałki na obcasie z delikatnymi paseczkami w okolicy palców i kostki.

Emily Ratajkowski w marynarce noszonej na nagie ciało i szortach bermudach ze skóry, must-have na lato 2024. (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski w swoich stylizacjach chętnie pokazuje wysportowane ciało

Emily Ratajkowski, która w styczniu 2021 roku powitała na świecie syna Sylvestra, chętnie prezentuje długie nogi i płaski brzuch w odważnych stylizacjach. Podczas wizyty w Paryżu, gdzie uczestniczy w tygodniu mody jesień-zima 2024-2025, modelka pojawiła się w czarnej sukni maxi z głębokim dekoltem oraz w asymetrycznym crop topie w połączeniu ze spódnicą o obniżonej talii. Nosiła także czarną bluzę w wersji no pants. Chociaż jej stylizacje uliczne w większym stopniu zasłaniają ciało, są pełne oversizeowych elementów, takich jak szerokie bluzy i spodnie, podczas publicznych wystąpień modelka z dumą podkreśla swoją sylwetkę.

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Supermodne bermudy to patent Emily Ratajkowski na wakacje 2024
Proszę czekać..
Zamknij