Znaleziono 0 artykułów
02.12.2022
Artykuł sponsorowany

Westfield Mokotów powered by „Vogue Polska”: Magia świąt

02.12.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Bonusowe upominki za gwiazdkowe zakupy, kreatywne warsztaty z plecenia wianków, konkurs z nagrodami oraz wyjątkowy butik „Vogue Polska” i Wydawnictwa Osnova. Odwiedź w grudniu Westfield Mokotów i sprawdź świąteczne niespodzianki, które przygotowaliśmy.

Odliczanie do świąt czas zacząć. Choć Gwiazdka to przede wszystkim okazja, by spędzić czas w gronie najbliższych, starannie wybrane prezenty to miły dodatek do wspólnej celebracji. Z myślą o tych, którzy chcą podarować ukochanym osobom coś wyjątkowego, jak co roku przygotowaliśmy cykl tematycznych prezentowników. Wiele z polecanych przez nas upominków znajdziecie w Westfield Mokotów, dlatego w grudniu „Vogue Polska” i warszawska galeria handlowa łączą siły. Owocem tej wyjątkowej współpracy jest wiele sezonowych działań, które sprawią, że świąteczne zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze.

Aby wziąć udział w naszych świątecznych akcjach, w dniach 6-11 grudnia zrób zakupy w wybranych sklepach w Westfield Mokotów i wymień paragon w świątecznej strefie, którą znajdziesz na parterze w głównej rotundzie galerii. Za zakupy za min. 100 zł otrzymasz aromatyczną zimową herbatę z sezonowymi przyprami (w sam raz na krótką przerwę między wizytami w sklepach), a za min. 200 zł – spakujemy twoje prezenty w zaprojektowany specjalnie na tę okazję papier. W dniach 10 i 11 grudnia w świątecznej strefie galerii klienci będą mogli także wziąć udział w warsztatach robienia gwiazdkowych wianków pod okiem dziewczyn z Kwietnego Wozu (obowiązują zapisy), a następnie posłuchać świątecznych piosenek w aranżacji zespołu Gospel Joy (o godzinach 16 i 18). Udział w warsztatach jest płatny, cały dochód zostanie przekazany na akcję "Szlachetna Paczka", w której Vogue Polska uczestniczy każdego roku.

W ramach akcji przygotowaliśmy również świąteczny konkurs. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zgłosić się z paragonem do strefy świątecznej i odpowiedzieć na pytanie „Czym dla Ciebie są Święta?”. Do wygrania jest 10 wyjątkowych nagród, w tym roczna prenumerata „Vogue Polska”, zestaw kosmetyków od Rituals czy naszyjnik marki Lilou. W sam raz na prezent (również dla samej lub samego siebie). Konkurs trwa od 6 do 11 grudnia. Regulamin konkursu jest dostępny pod linkiem.

To nie wszystko. W mikołajki na pierwszym piętrze galerii swoje drzwi otworzy pop-upowy butik „Vogue Polska”, w którym znajdziesz m.in. najnowsze wydanie magazynu, bluzy z naszym logo i książki wydawnictwa Osnova. Czekamy na was do 23 grudnia.

Pełen regulamin akcji Westfield Mokotów powered by „Vogue Polska” znajdziecie pod linkiem

Redakcja „Vogue Polska”
Proszę czekać..
Zamknij