Znaleziono 0 artykułów
03.12.2019

Świąteczny kiermasz na Mysiej 3

03.12.2019
Kwiaty&Miut (Fot. materiały prasowe)

W najbliższą sobotę, 7 grudnia, w warszawskim domu handlowym wystawią się twórcy ceramiki, roślinnych dekoracji i sezonowych przysmaków. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także wziąć udział w warsztatach tworzenia świątecznych wianków oraz obejrzeć prace finalistów konkursu NAP „Znalezione w Polsce”.

W przedświątecznym szaleństwie zakupów warto pamiętać o unikatowych upominkach tworzonych przez lokalnych rzemieślników z poszanowaniem dla środowiska. To właśnie takie prezenty znajdziemy podczas świątecznego kiermaszu na Mysiej 3, który odbędzie się 7 grudnia od godziny 11 do 19.

Na Świątecznym Stole swoje projekty zaprezentują starannie wyselekcjonowane marki. Na stoiskach znajdziemy autorską ceramikę (Ceramika Frajda, Malwina Konopacka i Selo), która sprawdzi się zarówno jako dekoracja wigilijna, jak i prezent, roślinne dekoracje, a także ekologiczne świece. Podczas wydarzenia nie zabraknie też świątecznych przysmaków i słodkości.  

Kwiaty&Miut (Fot. materiały prasowe)

Od godz. 11 goście wydarzenia będą mogli wykonać spersonalizowane bileciki na prezenty dla najbliższych (stanowisko Muji), a o godz. 13 rozpoczną się warsztaty tworzenia świątecznych wianków, które poprowadzą członkowie poznańskiej pracowni florystycznej Kwiaty&Miut. W ramach wydarzenia będzie można również obejrzeć prace finalistów konkursu NAP „Znalezione w Polsce”, prezentujące ponadczasowe projekty polskich rzemieślników. 

Idea slow life jest nam bardzo bliska, dlatego po raz kolejny zadbamy o to, żeby czas szukania przedświątecznych inspiracji upływał w przyjemnej i spokojnej atmosferze – powiedziała Joanna Kulczyńska z Mysiej 3.

(Fot. materiały prasowe)

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej szczegółów pod linkiem.​

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij