Znaleziono 0 artykułów
27.12.2022

„Clair de Lune”: Powitanie Nowego Roku w hotelu Bristol

27.12.2022
Fot. Materiały prasowe

Warszawski hotel Bristol od ponad wieku towarzyszy osobom witającym Nowy Rok. Motywem przewodnim sylwestra 2022 będzie hasło „Clair de Lune” („Światło Księżyca”). Na gości czeka mnóstwo atrakcji.

Warszawski Bristol to najstarszy hotel w stolicy. To tu odbywały się najbardziej spektakularne bale oraz imprezy noworoczne. W 2022 roku to wyjątkowe miejsce również zadbało o to, aby zapewnić swoim gościom niezapomnianego sylwestra.

Dla miłośników wyrafinowanych smaków przygotowano ucztę serwowaną w Sali Malinowej. Ostrygi w tempurze, fois gras w formie lodów, risotto z małżami św. Jakuba czy deser Luvac z płatkami złota to tylko kilka kuszących propozycji. Siedmiodaniowe menu degustacyjne skomponowane zostało przez szefa kuchni Michała Tkaczyka. Do niektórych pozycji z karty dobrano szampana Moëta & Chandona Grand Vintage 2015, którego pairing dodatkowo podkreśla charakter i smak dań.

Fot. Materiały prasowe

Dla osób preferujących mniej zobowiązujące doświadczenia kulinarne hotel Bristol proponuje kolację serwowaną w formie bufetu w Restauracji Marconi. Na gości czekać będą ostrygi i kawior, ryby w sosie szampańskim czy kaczka w sosie z rokitnika. Nie zabraknie także pysznych serów, sałatek inspirowany m.in. francuskimi i azjatyckimi smakami czy deserów na idealne zwieńczenie kolacji.

Kulinarna uczta w szampańskim towarzystwie nie będzie jedyną atrakcja tego wieczoru. Czas oczekiwania na Nowy Rok umili gościom muzyka na żywo. Master of Ceremony zaprosi na parkiet wszystkich miłośników jazzu i melodyjnej trąbki. Nastrojowe dźwięki przeplatane będą największymi polskimi i zagranicznymi hitami, które z winylowych płyt zaserwuje gościom DJ.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. „Clair de Lune”: Powitanie Nowego Roku w hotelu Bristol
Proszę czekać..
Zamknij