Znaleziono 0 artykułów
28.05.2022
Artykuł sponsorowany

LG Styler: Dbaj o ubrania jak profesjonaliści

28.05.2022
Fot. Materiały prasowe

Kaszmirowe swetry, misternie wyszywane sukienki, ręcznie formowane filcowe kapelusze – każdy z nas ma w swojej szafie ubrania na specjalne okazje. Jak dbać o takie modowe perełki? Nikt nie wie tego lepiej niż tworzący sesje zdjęciowe styliści i redaktorzy mody.

Ubrania od najsłynniejszych projektantów to codzienność redaktorów i stylistów magazynów modowych. Ale ich praca wcale nie składa się wyłącznie z przyjemności. Dużą jej częścią jest dbanie o to, by delikatne ubrania nie tylko pięknie wyglądały podczas sesji zdjęciowych, lecz także wróciły do projektanta czy showroomu w idealnym stanie. To często trudne zadanie, bo materiały takie jak pióra, naszyte na tkaninę koraliki czy plecionki wymagają specjalnego, delikatnego traktowania. Pojawia się też kwestia zapachów, którymi rzeczy przesiąkają, oraz tak ważnej w dzisiejszych czasach dezynfekcji. Większość ubrań można co prawda oddać do pralni chemicznej, ale to rozwiązanie jest mało ekologiczne. Na szczęście z pomocą przychodzą najnowsze zdobycze technologii.

Wszystko, czego nie włożysz do pralki

Szafa parowa LG Styler to prawdziwy przełom w pielęgnacji ubrań. Nic dziwnego, że pokochali ją styliści. Wystarczy odwiesić do niej ubrania, by nie tylko wygładzić zagniecenia powstałe w transporcie czy podczas noszenia, ale też pozbyć się niepożądanych zapachów. Dodatkowo LG Styler w delikatny sposób wysuszy rzeczy, które zamokły w strugach deszczu podczas sesji w plenerze. Ponieważ bohaterowie sesji często mają na sobie ubrania dosłownie przez kilka minut, nie wymagają one prania chemicznego, a jedynie odświeżenia i dezynfekcji. O wszystko to zatroszczy się szafa parowa LG. Niestraszne są jej też ubrania high fashion – o skomplikowanej konstrukcji, wykonane z delikatnych tkanin, jak żakardy czy jedwabie oraz wełny, do których pielęgnacji LG Styler posiada specjalny program.

Fot. Materiały prasowe

Szafa 2.0

Praca w redakcji magazynu modowego to ciągły bieg i wieczna walka z czasem. Przemieszczanie się z jednej sesji na drugą, pomiędzy showroomami i butikami projektantów sprawia, że każde wsparcie jest na wagę złota. Dlatego aplikacja LG ThinQ pozwala na zdalne włączenie LG Stylera czy sprawdzenie, ile czasu pozostało do zakończenia programu. Umożliwia też pobieranie dodatkowych programów odświeżania ubrań, np. tych wykonanych ze skóry, a także sztucznych futer czy kurtek puchowych. Wszystko to sprawia, że możemy zaprogramować szafę parową tak, by odświeżone ubrania po prostu na nas czekały.

Fot. Materiały prasowe

Zalety szafy parowej LG Styler sprawdzą się nie tylko podczas sesji zdjęciowych. Pracujący w redakcji często wykorzystują ją również do celów prywatnych. Kiedy po całym dniu pracy trzeba jeszcze dotrzeć na spotkanie, wystarczy odwiesić do szafy swoje ubrania i pozwolić jej je odświeżyć. Dokładnie tak samo możemy postępować w naszym domu czy biurze. Zalety LG Styler z pewnością docenią wszyscy ci, którzy pragną, aby ich ulubione ubrania zostały z nimi na dłużej. Elegancki, minimalistyczny design szafy parowej LG Styler sprawi, że będzie ona doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Może stanąć też w garderobie – lustrzany front szafy pozwoli przejrzeć się zaraz po założeniu wyjętego z niej ubrania.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij